Aishwarya Rajesh, Rashmika hakkındaki yorumu açıklıyor: İfadem yanlış yorumlandı

Yakın zamanda Tamilce reşit olma gerilim filmi Farhana’da rol alan aktris Aishwarya Rajesh, kısa süre önce Rashmika Mandanna’nın Pushpa: The Rise (2021) filmindeki karakteri Srivalli hakkında konuştu. Rolde Rashmika’dan daha iyi olacağını asla kastetmediğini açıkladı, sadece böyle bir karakterin kendisine yakışacağını belirtti. (Ayrıca okuyun: Aishwarya Rajesh, Srivalli’yi Pushpa’da Rashmika Mandanna’dan daha iyi oynadığını söylüyor)

Aishwarya Rajesh, yayıncısı aracılığıyla Rashmika Mandanna hakkındaki yorumlarının yanlış yorumlandığını belirten bir açıklama paylaştı.

Bir notta, ifadesinin yanlış anlaşıldığını ve Rashmika’nın çalışmasına derin bir hayranlık duymaktan başka bir şeyi olmadığını söyledi. Aishwarya’nın yayıncısı, açıklamayı paylaşmak için Twitter’a gitti.

Açıklamada, ilk olarak izleyicilere yıllar boyunca çalışmalarına devam eden destekleri için teşekkür ediyor. Daha sonra şunları yazdı: “İşten bahsetmişken, yakın tarihli bir röportajda bana Telugu sinemasında hangi rollerde oynamak istediğim soruldu. Telugu film endüstrisini çok sevdiğimi ve beğendiğim roller olursa kesinlikle Telugu filmleri yapacağımı söyledim. Bir örnek vermek gerekirse, Pushpa’daki Srivalli karakterini çok beğendiğimi çünkü böyle karakterlerin bana yakışacağını düşündüğümü söyledim.”

“Maalesef, ifadem yanlış anlaşılmış görünüyor ve aktris Rashmika Mandanna’nın filmdeki harika çalışmasını aşağıladığımı düşündürecek şekilde yorumlanıyor.”

“Ortaya çıkmış gibi görünen kafa karışıklığını gidermek ve Rashmika’nın filmdeki çalışmasına derin bir hayranlıktan başka bir şeyim olmadığını ve tüm oyuncu ve aktris arkadaşlarıma büyük saygım olduğunu kesinlikle açıkça belirtmek istiyorum.”

Aishwarya en çok ödüllü Tamil filmi Kaaka Muttai’de (2015) başrol oynamasıyla tanınır. O zamandan beri Boomika, Driver Jamuna, The Great Indian Kitchen, Soppana Sundari ve Run Baby Run gibi birçok Tamil filminde rol aldı. Ayrıca Arjun Rampal’ın rol aldığı Hint filmi Daddy’de (2017) rol aldı.

Farhana’da ana karakteri oynuyor ve hikaye, ailesi geçim sıkıntısı çektikten sonra bir çağrı merkezinde işe girmek zorunda kalan karakterini takip ediyor. Filmde ayrıca Jithan Ramesh, Aishwarya Dutta ve Selvaraghavan rol alıyor.

ot:10