Aishwarya Rajesh, Srivalli’yi Pushpa’da Rashmika’dan daha iyi oynadığını söylüyor

Yakın zamanda Tamilce reşit olma gerilim filmi Farhana’da rol alan aktris Aishwarya Rajesh, bir tanıtım röportajında Allu Arjun’un Pushpa’sındaki Rashmika Mandanna’dansa Srivalli olarak daha iyi olacağını söyledi. Kendisine Srivalli rolünü oynama fırsatı verilseydi, hemen atlayacağını söyledi. Ayrıca okuyun: Soppana Sundari film incelemesi: Aishwarya Rajesh’in filmi, çoğu suç komedisinin aksine kendisini asla fazla ciddiye almıyor

Aishwarya Rajesh, Pushpa’da Srivalli’yi oynamak isteyeceğini söyledi.

Nelson Venkatesan’ın Farhana’sında Aishwarya, bir çağrı merkezinde işe giren ve hayatının bir dizi telefon görüşmesiyle değiştiğini bulan ortodoks Müslüman bir aileden genç bir anneyi oynuyor.

Bir tanıtım röportajında Aishwarya, Telugu sinemasındaki kısa görevinden bahsetti. Öncelikle Tamil filmlerinde çalıştıktan sonra, Vijay Deverakonda ile birlikte tek bir Telugu filmi olan World Famous Lover’da rol aldı. “Telugu endüstrisini seviyorum ama köklerimden dolayı ailemi gururlandıracak bir geri dönüş gibi iyi bir Telugu filmi yapmak istiyorum. World Famous Lover’da Vijay Deverakonda ile birlikte oynadım ama beklendiği gibi gitmedi” dedi.

Ayrıca Pushpa gibi bir filmde çalışma fırsatı bulsaydı Rashmika Mandanna’nın karakteri Srivalli’ye kendisinden daha çok yakışacağını da sözlerine ekledi. “Eğer fırsatım olsaydı, bunu kullanırdım. “Rashmika, Srivalli’yi iyi oynadı, ancak karakter için daha uygun olacağımı düşünüyor ve inanıyorum” dedi.

Aishwarya, ödüllü Tamil filmi Kaaka Muttai’de oynadıktan sonra ün kazandı. O zamandan beri Boomika, Driver Jamuna, The Great Indian Kitchen, Soppana Sundari ve Run Baby Run gibi birçok Tamil filminde rol aldı. Ayrıca Arjun Rampal’ın oynadığı Hint filmi “Daddy” de rol aldı.

Farhana’da ana karakteri oynuyor ve hikaye, ailesi geçim sıkıntısı çektikten sonra bir çağrı merkezinde işe girmek zorunda kalan karakterini takip ediyor. Filmde ayrıca Jithan Ramesh, Aishwarya Dutta ve Selvaraghavan rol alıyor. Farhana’nın yapımcılığını Kaithi, Monster ve Theeran: Adhigaram Ondru gibi filmlere finansman sağlamasıyla tanınan Dream Warrior Pictures üstlendi.

ot:10