Ajan başarısız olduktan sonra Akhil Akkineni “İyi bir film yapamadık” diyor

Oyuncu Akhil Akkineni, Twitter’da en son Telugu sürümü Ajanının gişe başarısızlığı hakkında samimi bir mesaj paylaştı. Film bir felakete dönüştü. Akhil, notunda ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına rağmen seyirciye iyi bir film ulaştıramadıklarını itiraf etti. Akhil, notunda daha güçlü döneceğini de yazdı. (Ayrıca Okuyun | Ajan-Yapımcı Anıl Sunkara Başarısız Film İçin Özür Diledi)

Akhil Akkineni’nin menajerinin teaserından bir kare.

Akhil’in açıklaması şu şekildeydi: “Sevgili hayranlarıma ve tüm iyi dileklerimle. Filmimize hayat vermek için hayatlarını feda eden Ajan oyuncu kadrosuna ve ekibine en içten teşekkürlerimi sunarım. Maalesef elimizden geleni yapmamıza rağmen film istediğimiz gibi çevrilmedi ve sizlere güzel bir film çıkaramadık.”

Ayrıca ekledi: “En büyük destek sistemim olan yapımcım Anıl Garu’ya özel bir teşekkür. Filmimize inanan tüm dağıtımcılara ve ayrıca bize büyük destek veren medyaya teşekkür ederiz. Hepinizin bana verdiği sevgi ve enerji bu.” Bu yüzden çalışıyorum ve bunun için size tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Bana inanan herkes için güçlenmiş olarak geri döneceğim. Saygılarımla, Akhil Akkineni.”

Filmin vizyona girmesinden bir gün sonra Akhil’in annesi Amala Akkineni, oğlunun filmini onaylamayan insanlara Instagram’da yanıt verdi. Şöyle yazdı: “Trol yapmanın daha derin bir güvensizlikten ve başarı ihtiyacından kaynaklandığını anlıyorum. Dün Agent’ı izledim ve filmden gerçekten keyif aldım. Kusurları olsa da, ona açık fikirlilikle bakarsanız şaşıracaksınız. Gördüğüm salon doluydu, seyircilerin yarısı hanımlar, anneler ve anneanneler ve onların kocaları ve oğullarıydı! . Eylem gerçekleşirken çığlıklar yükseldi. Ve bir sonrakinin daha büyük ve daha iyi olacağına eminim.”

Surender Reddy’nin yönettiği Ajan, Malayalam aktör Mammootty ve Dino Morea’nın da rol aldığı bir casus gerilim filmi. Film, gösterime girdiği gün feci eleştirilerle başladı. Dünya çapında yalnızca Rs. alındı. İlk gün 7 crore. Geçtiğimiz günlerde filmin yapımcısı Anıl Sunkara, Twitter’da filmin başarısızlığına ilişkin bir not paylaşmıştı.

ot:10