Ajanın Yapımcısı Başarısız Film İçin Özür Diledi: “Yaptığımda Bir Hata Yaptım…

Akhil Akkineni’nin son filmi Ajan gişede başarısız oldu. Surender Reddy’nin yönettiği filmde ayrıca özel bir şarkı performansında Mammootty, Dino Morea, Sakshi Vaidya ve Urvashi Rautela rol aldı. Uzun süredir ertelenen Telugu filmi yeni çekildi €Açılış gününde 7 crore. Filmin seyirciler ve eleştirmenler tarafından reddedilmesinden filmin yapımcılarından Anıl Sunkara sorumlu tutuldu. Filmi bağlı bir senaryo olmadan başlatmanın bir hata olduğunu kabul etti. Film ayrıca COVID-19 nedeniyle birçok kez ertelendi. (Ayrıca okuyun: Amala Akkineni, Son Akhil’in Ajan Bombalarından Sonra Trollere Yanıt Verdi: ‘Bir Sonrakinin Daha Büyük ve Daha İyi Olacağından Eminim’)

Telugu filmi ayrıca Mammootty’yi bir RAW ajanı olarak oynadı.

Yapımcı Anıl Twitter’da bir açıklama yaptı: “#Agent için tüm suçu üstlenmeliyiz. Bunu Covid dahil sayısız sorun izledi. Mazeret üretmek istemiyoruz, bunun yerine bu maliyetli hatadan ders çıkarmak ve hataları bir daha asla tekrarlamamak için nasıl geri dönebileceğimizi görmek istiyoruz. Bize güvenen herkesten içtenlikle özür dileriz. Gelecek projelerimizde özel planlama ve sıkı çalışma ile kayıpları telafi edeceğiz.”

Hayranlar dürüstlüğünü takdir ettiler ve topluluk önünde konuştuğu için ona teşekkür ettiler. Bir hayran şöyle yazdı: “Hatsoff efendim. Bugünlerde neredeyse hiçbir yapımcı başarısızlığı toplum içinde kabul etmiyor. Hatalardan ders çıkarmanı ve gelecekteki projeler için en iyisini diliyorum efendim. Ticari gişe rekorları kıran filmlerle çok yakında daha güçlü döneceğinize inanıyorum.” Yapımcıların/yönetmenlerin/oyuncuların başarısızlığı zarafetle kabul ettiğini gördüm… Yakın zamanda vizyona giren filminizin başarısızlığını herkesin önünde kabul etmek cesaret ister [#Agent], #AnılSunkara ji… O da vizyona girdikten sonraki bir hafta içinde… Hepimiz hatalarımızdan ders alıyoruz ve eminim ki bir sonraki filminizde daha güçlü mücadele edeceksiniz. #Saygılar @AnilSunkara1.”

Bugün erken saatlerde, Akhil’in annesi aktris Amala Akkineni, filmin ve oğlunun aldığı troll’ü doğruladı. Şöyle yazdı: “Trollemenin daha derin bir güvensizlikten ve başarı ihtiyacından kaynaklandığını anlıyorum. Dün Agent’ı izledim ve filmden gerçekten keyif aldım. Kusurları olsa da, açık fikirlilikle bakarsanız hayran kalacaksınız. İzlediğim salon tıklım tıklımdı, seyircilerin yarısı hanımlar, anneler, nineler, onların kocaları ve oğullarıydı! . Eylem olurken çığlıklar yükseldi. Ve bir sonrakinin daha büyük ve daha iyi olacağına eminim.”

ot: 10