Akhil Akkineni'nin Yeni 'Sert' Görünümü Hayranlarını Şok Etti; oyuncu bir sonraki filmi için dönüşüme uğruyor

Aktör Akhil Akkineni, Ajan'la yaşadığı son gişe fiyaskosundan bu yana dikkat çekmedi. Şimdi ise dönüşüm geçireceği bir sonraki projesine hazırlandığını öğrendik. Ve hayranları, Perşembe günü Haydarabad'daki havaalanında görüldüğünde yeni görünümüne bir göz attı. (Ayrıca Okuyun: Akhil Akkineni'nin Prabhas'ın Salaar partisindeki varlığı, hayranların onun devam filminde yer alıp almadığını merak etmesine neden oluyor. İşte bildiklerimiz)

Akhil Akkineni en son casus gerilim filmi Agent'ta görüldü.

Perşembe günü aktör havaalanında görüldü ve hayranlarını şok eden şey yeni görünümü oldu. Uzun saçları ve gür sakalıyla yeni bir görünümle görüldü. Arabasından inerken rahat kıyafetler tercih etti ve şeytani bakışlarla havalı modunu açtı. Görünüşü, genç bir gönül yarası olarak önceki imajına göre ciddi bir değişiklik.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin
Bakın hayranlarını şok etti ve şaşırttı

Görünüm, bunun bir sonraki projesi olup olmadığını merak eden hayranlarını şaşırttı.

Bir kullanıcı, “Kahraman, havaalanında çekilen bu yeni sağlam avatarla kesinlikle şık görünüyor” diye yazdı ve daha fazla paylaşımda bulundu: “Akhil Akkineni, havaalanında şok edici bir makyajla görüldü.”

Bir kullanıcı “Hayvan modu” paylaştı ve bir diğeri “Akhil'in yeni görünümü çok iyi” dedi. Bir kullanıcı “Vahşi Saalaa” yazdı. Bir kullanıcı “Vahşi öldürücü görünüm” diye bağırdı.

Görünüşü hakkında daha fazla bilgi

Daha da derine indikçe Akhil'in yeni görünümünün henüz açıklanmayan bir sonraki projesi için olduğunu öğrendik.

“Bir sonraki projesini hazırlarken dikkat çekmedi. Son başarısızlığının ardından oyuncu, hayranlarını bir daha hayal kırıklığına uğratmamak için projesi için ekstra çaba harcamak istedi. Proje henüz açıklanmadı” diyor bir kaynak ve ekliyor: “Bu onun son görünüşü değil. Belki biraz tweet atılır. Ancak Ranbir Kapoor'un Animal'daki görünümü referans noktasıydı ancak yapımcılar aynı zamanda onlar için neyin işe yarayabileceğini de arıyorlar.”

Başarısızlığın üstesinden gelin

Akhil en son vizyona girdiği gün felaketle sonuçlanan raporlar alan Telugu filmi Agent'ta görüldü. Surender Reddy'nin yönettiği Agent, Malayalam aktörler Mammootty ve Dino Morea'nın da başrollerde yer aldığı bir casus gerilim filmi. Film geçen yıl nisan ayında sinemalarda gösterime girmişti.

O dönemde Akhil, Twitter'da gişedeki başarısızlıkla ilgili bir not yayınladı ve daha güçlü bir şekilde geri döneceğini söyledi. Açıklaması şu şekildeydi: “Sevgili hayranlarıma ve bana en iyisini dileyen herkese. Filmimizi hayata geçirmek için hayatlarını adayan Agent'ın oyuncu kadrosuna ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Ne yazık ki elimizden geleni yapmamıza rağmen film istediğimiz gibi beyazperdeye gelmedi ve sizlere iyi bir film veremedik.”

“Bana en çok destek olan yapımcım Anıl Garu'ya özellikle teşekkür ederim. Filmimize inanan tüm dağıtımcılara ve bize büyük destek veren medyaya çok teşekkür ederiz. Hepinizin bana verdiği sevgi ve enerji çalışmamın sebebidir ve bunun için size tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Bana inanan herkes için daha güçlü bir şekilde geri döneceğim. Saygılarımla Akhil Akkineni” diye ekledi.