Aktör Hema, Bengaluru'daki çılgın parti baskını sonrasında uyuşturucu testi pozitif çıkan 86 kişi arasında

Bengaluru Polisi, bir baskının ardından uyuşturucu testi pozitif çıkan 86 kişi arasında Telugu oyuncusu Hema'nın da bulunduğunu duyurdu. Pazartesi sabahı polis, bir partinin ardından Bengaluru'da bir çiftlik evine baskın düzenledi. Aynı gün Hema partide olmadığını iddia eden bir Haber yayınladı, ancak polis aksini iddia etti. (Ayrıca Okuyun: Srikanth ve Hema, Bengaluru'daki sansasyonel rave partisinde uyuşturucu baskınına karıştıklarını reddediyor)

Hema, Bengaluru'daki çılgın partiye katıldığını inkar ettiği bir Haber yayınlamıştı.
Hema testi uyuşturucu açısından pozitif

Bengaluru Polisi yaptığı basın açıklamasında olayın 19 ve 20 Mayıs tarihlerinde gerçekleştiğini iddia etti. Doğum günü kutlaması bahanesiyle büyük bir toplantıydı. Ancak polis partide uyuşturucu tüketildiğini tespit etti. Hema'nın Habersunun aksine polis, Bengaluru'ya gittiğinin kanıtı olarak uçak biletlerinin de elinde olduğunu iddia ediyor. Ayrıca ifadelerini yalan olarak nitelendirdi.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Vasu'nun Doğum Günü adlı çılgın partiye 100'den fazla kişi katıldı. 19 Mayıs'ta huzuru bozmak, MDMA, kokain ve hidro-ganga gibi yasa dışı maddeleri satmak ve tüketmek suçlarından şikayette bulunulmuştu. Merkezi Suç Şubesi (CCB), soruşturmayı Electronic City ve Hebbagodi polis karakollarından devraldı. Uyuşturucu testi pozitif çıkanları ihbar edecekler ve çağıracaklar. Açıklamada, ziyaretçilerden Hema'nın da aralarında bulunduğu 86 kişinin uyuşturucu kullandığı tespit edildi.

Hema'nın Habersu

Pazartesi günü Hema, adının sebepsiz yere ortalıkta dolaştığını ve Haydarabad'ın eteklerindeki bir çiftlikte olduğunu iddia ettiği bir Haberyu basına yayınladı. Hema, tutuklandığı iddiasıyla ilgili olarak gazetecilerden ve iyi dilekçilerden sürekli çağrılar aldığını iddia etti. Basına Bengaluru'da değil Haydarabad'da olduğunu belirten bir Haber yayınladı. Videoda, “Hiçbir yere gitmedim, Haydarabad'daki bir çiftlikte eğleniyorum ve dinleniyorum. Lütfen söylentilere inanmayın. Orada kimin olduğunu bilmiyorum, partide olduğum bir aldatmaca.” Salı günü, evde yemek pişirirken görülebildiği bir Haber da yayınladı.