Allu Arjun, çıkışından sonra 'yakışıklı' olmadığı için film alamadığını söyledi

Allu Arjun, Allu Ramalingaiah'ın torunu ve Chiranjeevi'nin yeğeni olabilir, ancak kariyerinin ilk günlerinde işleri kolay olmadı. 2003 yılında K Raghavendra Rao'nun yönettiği Gangotri ile çıkış yapan Allu, başlangıçta görünüşü nedeniyle harika senaryolar alamadığını açıkladı. (Ayrıca Okuyun: Allu Arjun, Pushpa Pushpa'nın Kanca Adımını David Warner'a Öğreteceğini Söyledi: 'Kolay')

Allu Arjun ilk çıkışını 2003 yılında K Raghavendra Rao'nun Gangotri'siyle yaptı.
“Gangotri büyük ilgi gördü ama bir izlenim bırakmadım”

Sukumar'ın Arya dizisinin vizyona girmesinin 20. yıldönümünü kutlamak için Haydarabad'da düzenlenen bir etkinlikte Allu açıldı ve 2004 romantik dramasında rol almayı kabul edene kadar kariyerinin pek bir anlam ifade etmediğini açıkladı.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

“Naa Gangotri'nin hit filmi Aindi. Nen ekkado chudadaniki pedda goppa ga lenu anesi naku pedda harika filmler raledu (Gangotri çok başarılıydı ama harika görünmüyordum bu yüzden aklıma iyi filmler gelmedi) Film gişe rekorları kırdı ama bu benim bir sanatçı olarak başarısızlığımdı. bir işaret yapma. 0'dan -100'e çıktım, hiç kimseydim.” Aktör ayrıca, çıkışından sonra bile Haydarabad'daki RTC kavşağında dolaştığını, yeni çıkan filmleri izlediğini ve kendisine çekici gelmeyen senaryoları dinlediğini açıkladı.

Ancak bir ay sonra Nithiin'in başrol oyuncusu Dil'in gösterimine arkadaşı ve oyuncu Tarun'la birlikte katılınca bu durum değişti. “Sukumar'ın 'Arya' konusunda bana ulaştığı yer burası. Kendisi ilk yönetmendi ama yazdıklarını beğendim. Chiranjeevi de senaryoyu duydu ve film her şeye rağmen 125 gün boyunca sinemalarda gösterime girdiğinden ben de ondan bir kalkan aldım. Ravi Teja'nın Idiot'unu gördüğümde böyle harika bir filmde rol almak istedim. Arya benim aptalım. İyi dans edebildiğimi biliyordum ve bunu kanıtlama fırsatını istiyordum. Bunu Thakadhimithom şarkısıyla anladım” dedi.

“Sukumar hayatımı sonsuza dek değiştirdi”

Sıra Sukumar'ı övmeye geldiğinde Allu konuyu kısa tuttu ve insanların yönetmenin onun için ne kadar önemli olduğunu anlamasına yetecek kadar söyleyeceğini söyledi. “Hayatımda Arya'dan Pushpa'ya kadar onu sonsuza kadar değiştiren ve en büyük etkiye sahip olan bir kişi varsa, o da Sukumar'dır.” doğru yola gidin ve oyuncu olun.”

“Arya” vizyona girdikten sonra büyük bir başarı elde etti ve hem oyuncunun hem de yönetmenin kariyer gidişatını değiştirdi. Müzik bestecisi Devi Sri Prasad, film ekibinde deneyim sahibi olan ve Khadgam, Manmadhudu ve Varsham gibi filmlerle tanınan tek kişiydi.

Sukumar şimdi 2022 yapımı Pushpa: The Rise filminin devamı olan Pushpa: The Rule'da Allu'yu yönetiyor. Filmde ayrıca Rashmika Mandanna ve Fahadh Faasil rol alıyor.