Allu Arjun, Nandyal ziyaretiyle ilgili tartışmalar hakkında: 'Tarafsız kalıyorum ve Pawan Kalyan amcam da dahil olmak üzere halkımı destekliyorum'

Süperstar Allu Arjun, seçim kampanyası sırasında Andhra Pradesh'teki Nandyal'a yaptığı ziyaretten bu yana manşetlere çıkıyor. Ziyaret nedeniyle hukuki açıdan da sıkıntı yaşadı. Oyuncu şimdi konuştu ve ziyaretinin daha çok dostane bir jest olduğunu açıkladı ve herhangi bir siyasi partiye üye olmadığını da sözlerine ekledi. (Ayrıca Okuyun: Andhra Pradesh'te bir toplantıya katılarak seçim davranış kurallarını ihlal ettiği için Allu Arjun'a karşı kaydedilen bir dava: Rapor)

Allu Arjun Cumartesi günü Nandyal'ı ziyaret etti.

Ziyareti arkadaşı ve MLA Silpa Ravi Chandra Kishore Reddy'yi desteklemek içindi. Bu haftanın başlarında, Model Davranış Kurallarını ihlal ettiği iddiasıyla kendisine karşı bir dava açıldı.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Allu Arjun'un açıklaması

Öfke ve şikayete yanıt veren Allu, meselenin kendi tarafını açıklığa kavuşturmak için resmi bir açıklama yayınladı. “Öncelikle hiçbir siyasi partiye mensup olmadığımı açıkça belirtmek isterim. Tarafsız kalıyorum ve siyasi eğilimleri ne olursa olsun halkımı destekliyorum. Bunlar arasında her zaman yanında olacağım amcam Pawan Kalyan'ın yanı sıra arkadaşım Ravi ve kayınpederim Bay Reddy de yer alıyor” dedi.

Şöyle ekledi, “Arkadaşım Sayın Ravi'ye ona destek olacağıma söz verdim ama geçen sefer tutamadım. Sözümü tutmak için bu sefer onu desteklemek üzere Nandyal'a gittim.”

Aktör, bu haftanın başında Haydarabad'daki oy verme merkezine gittiğinde konuyu açtı.

“Lütfen oyunuzu kullanın. Bu, ülkenin tüm vatandaşlarının sorumluluğundadır. Bugün hayatımızın önümüzdeki beş yılının en önemli günü. Allu, oyunu kullandıktan sonra, “Size hiçbir partiye üye olmadığımı ve tüm partilere karşı tarafsız olduğumu söylemek istiyorum” dedi.

Ne oldu

Cumartesi günü Allu, eşi Sneha Reddy ile birlikte Nandyal'e yaptıkları hazırlıksız ziyaretle hayranlarını şaşırttı; bu ziyaret hayranlarını heyecanlandırdı ve büyük bir kalabalığın ilgisini çekti. Yuvajana Sramika Rythu Kongre Partisi (YSRCP) MLA'nın evine gittiler.

Daha sonra Allu'ya seçim yasasını ihlal ettiği ve Andhra Pradesh'te halka açık büyük bir toplantıya katıldığı gerekçesiyle dava açıldığı bildirildi. Devlet 13 Mayıs'ta sandık başına gitti.

Edinilen bilgiye göre MLA, oyuncuyu önceden izin almadan toplantıya davet etti. FIR, Andra Pradeş'te uygulanan 144. Maddenin ihlali nedeniyle başvurmuştu. Nandyal Kırsal milletvekili tehsildar P Ramachandra Rao davayı kaydetti.

Allu Arjun'un çalışma kaydı

Aktör bundan sonra Sukumar'ın 15 Ağustos'ta vizyona girecek olan Pushpa 2: The Rule filminde görülecek. Arjun'un ana karakteri ile Fahadh Faasil'in müfettişi Bhanwar Singh Shekhawat arasındaki çatışmayı anlatan ilk bölüm “Pushpa 1: The Rise”ı takip ediyor. Ayrıca diğerlerinin yanı sıra Rashmika Mandanna, Dhananjay ve Rao Ramesh de rol alıyor.