Allu Arjun oyuncu değil animatör olmak istediğinde

Aktör Allu Arjun, Telugu film endüstrisinde ve şimdi ülke çapında da büyük bir isim. Bir film ailesinden gelmesine rağmen, her zaman bu işe girme niyetinde değildi. Bir röportajda onun yerine animatör olmak istediğini açıkladı. Allu Arjun bir yaş daha yaşlanırken, onu ve nasıl Hindistan’ın en popüler aktörlerinden biri haline geldiğine dair hikayesini daha yakından tanıyalım. (Ayrıca Okuyun | Samantha Ruth Prabhu, Allu Arjun’un Arha’nın Kızı İçin Karar Alma Sürecine Dahil Olmadığını Söyledi)

Allu Arjun Cumartesi günü 41. yaş gününü kutluyor.

Allu Arjun, film yapımcısı Allu Aravind’in oğludur. Oyunculuğa ilk çıkışını 2003 yılında Telugu romantik draması Gangotri’de oynadığı rolle yaptı. Yönetmen K. Raghavendra Rao. 2004’te Sukumar’ın kült klasiği Arya’da oynadıktan sonra ün kazandı ve bir daha arkasına bakmadı.

2020 röportajında oyuncuya hep oyuncu olmak isteyip istemediği soruldu. Allu Arjun, Filmfare’e şunları söyledi: “Başlangıçta animatör olmak istedim. Ama çok geçmeden ilgim söndü. Bir film ailesinde doğduğunuzda, çevrenizden etkilenirsiniz. Nereye giderseniz gidin, filmlere geri dönmeniz kaçınılmazdır. Buranın bir tür ağırlığı var.”

Aynı işi yapmanın aile üyeleri arasında rekabet yaratıp yaratmadığı da soruldu. Bunu yalanladı ve ekledi: “Hiç de değil. Bu, rekabetten bağımsız olarak sizin kendi yolculuğunuz. Dışarıdan bakıldığında herkes yarışın bir parçası ve birlikte koşuyor gibi görünüyor. Ama içinden, kendinle, kapasitene göre koşarsın.”

Geçen ay, Allu film endüstrisindeki 20 yılını bitirdi. Instagram’a girdi ve kariyerini geliştirmesine yardımcı olan herkese, özellikle de hayranlarına teşekkür eden bir not yazdı. “Bugün sinema endüstrisinde 20 yılı geride bıraktım. Son derece kutsandım ve sevgiyle yıkandım. Tüm sektör arkadaşlarıma minnettarım. Seyircilerin, hayranların ve hayranların sevgisi sayesinde neysem oyum. Sonsuza dek minnettarım” paylaşımında bulundu.

Bu arada, oyuncu bundan sonra Pushpa 2: The Rule’da görülecek. İçerik oluşturucular kısa süre önce özel bir Haber yayınladı ve ardından Allu Arjun’u yeni bir avatarda gösteren yeni bir poster yayınladı. Pushpa: The Rise’ın devamı niteliğindedir.

ot: 10