Allu Arjun, Pushpa'yı bir franchise'a dönüştürme planlarını anlatıyor: Kesinlikle 3. bölümü bekliyoruz

Allu Arjun, 2024'te vizyona girmesi planlanan devam filmi Pushpa 2: The Rule'da Pushpa olarak geri dönecek. Gelecek devam filmi beklentisinin ortasında Allu Arjun, başka bir filmle birlikte karakteri için bir franchise planladığını açıkladı. Devam eden Berlin Uluslararası Film Festivali'nde Variety'ye konuşan Allu Arjun, Pushpa hakkında şunları söyledi: “Bunu bir franchise yapmak istiyoruz.” (Ayrıca Okuyun: Pushpa 2 The Rule'un yayın tarihi açıklandı: Allu Arjun 15 Ağustos 2024'te vizyona girecek çünkü büyük ekranlarda daha fazla kaos)

Allu Arjun, Pushpa: The Rise'dan bir kare.
Allu Arjun'un söyledikleri

Allu Arjun, filmin potansiyel uluslararası izleyiciye ulaşması için Avrupa Film Pazarı'nda gösterileceği Berlin Film Festivali'nde. Oyuncu şunları söyledi: “Üçüncü bölümü kesinlikle sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz, bunu bir franchise yapmak istiyoruz ve oyuncular için heyecan verici fikirlerimiz var.” Sadece yurtdışındaki insanların bu filmi nasıl izleyeceğini görmek istiyorum ve nasıl olduğunu anlamaya çalışıyorum. Hint sinemasını görüyorlar, film festivallerinin nasıl olduğunu, ne tür filmlerin izlendiğini, oraya gelenlerin nasıl bir tavır sergilediğini anlıyorlar. ”

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!
“Şehir Kızılderilileri küresel izleyicilere benziyor”

Ayrıca filmle ilgili sadece Hintli izleyicilerden değil, yurtdışından da aldığı geri bildirimlerden bahsetti. “Fazla bir fark göremedim [between] şehirli Kızılderililerin filmi ve yurtdışındaki insanları izleme biçimi. Ve bence şehirli Hintliler küresel izleyici kitlesine benziyor. Yani filmin açıklığı veya performanslar hakkında ne beğendilerse, Hindistan'daki ve yurt dışındaki kentsel izleyicilerden de benzer geri bildirimler aldım” dedi.

2021'de Pushpa 1: The Rise, Hindistan'da büyük gişe rekorları kıran bir film oldu ve Allu Arjun'u yeni pan-Hindistan yıldızı yaptı. Filmde, Sanders'ın kaçakçılığına dönüşen, rütbesi yükselen ve kendi imparatorluğuna sahip olmak isteyen Pushpa adında bir gündelikçiyi canlandırdı. Hatta En İyi Erkek Oyuncu dalında Ulusal Film Ödülü'nü bile kazandı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde