Amala Akkineni, oğlu Akhil’in Ajan Bombaları filminden sonra trollere tepki gösteriyor

Aktris Amala Akkineni, izleyicilerin oğlu Akhil Akkineni’nin son Telugu yayın ajanını reddetmesinin ardından eleştirilere yanıt verdi. Çok abartılı film gişede bir felakete dönüştü. Bir Instagram gönderisinde, kusurlarına rağmen filmi izlemekten zevk aldığını açıkladı. Ayrıca filmi açık fikirlilikle izlerseniz insanların hayran kalacağını da yazdı. Ayrıca okuyun: Ajan Teaser: Akhil Akkineni Yırtık Altılı Karın Kası Görünümünü Tanıttı, Mammootty Ona “En Meşhur Vatansever” Diyor

Amala Akkineni, oğlu Akhil Akkineni’nin Ajan filminde.

Surender Reddy’nin yönettiği Ajan, Malayalam aktörleri Mammootty ve Dino Morea’nın da kilit rollerde oynadığı bir casus gerilim filmi. Film, geçen Cuma vizyona girdiği gün eleştirmenler tarafından eleştirildi ve feci eleştiriler aldı. Global az önce topladı €İlk günden itibaren 7 crore, ki bu da etkileyici değildi.

Amala gönderisinde, “Trollemenin daha derin bir güvensizlikten ve başarı ihtiyacından kaynaklandığını anlıyorum. Dün Agent’ı izledim ve filmden gerçekten keyif aldım. Kusurları olsa da, açık fikirlilikle bakarsanız hayran kalacaksınız. İzlediğim salon tıklım tıklımdı, seyircilerin yarısı hanımlar, anneler, nineler, onların kocaları ve oğullarıydı! . Eylem olurken çığlıklar yükseldi. Ve bir sonrakinin daha büyük ve daha iyi olacağına eminim.”

Gönderisindeki yorum bölümü devre dışı bırakıldı. Hafta sonu, sosyal medya Ajan’a tepki Haberlarıyla çalkalandı. İzleyiciler film için Akhil’i acımasızca eleştirdi.

Akhil, Nagarjuna ve Amala Akkineni’nin oğludur. Bu aynı zamanda onu aktör Naga Chaitanya’nın üvey kardeşi yapar.

Ajan için Akhil, aşırı bir fiziksel dönüşüm geçirdi. Temmuz 2021’de, proje için değişen fiziğine bir göz atmak için Twitter’a gitti. Hayranlar, sıkı çalışmasının başarısız olmayacağını söyleyerek dönüşümünü alkışladı. Akhil, dönüşümünü tamamlamasının tam olarak bir yıl sürdüğünü açıkladı.

Agent’ın piyasaya sürülmesinden sonra, sosyal medyadaki birkaç kişi, fiziksel dönüşümle ilgili tüm sıkı çalışmanın filmin gişede hayatta kalmasına yardımcı olmadığını söyledi.

ot: 10