Amitabh Bachchan ve Prabhas hamile Deepika Padukone'un sahneden inmesine yardım etmek için yarışır; Hayranlar onların tuhaflıklarına gülüyor

Başrollerinde Prabhas, Deepika Padukone, Amitabh Bachchan ve Kamal Haasan'ın yer aldığı Nag Ashwin imzalı Kalki 2898 AD yakında vizyona girecek. Yayın öncesi etkinlik Çarşamba akşamı Mumbai'de düzenlendi ve Rana Daggubati dışındaki ana oyuncular oradaydı. (Ayrıca Okuyun: Deepika Padukone, Kalki 2898 AD Ön Yayın Etkinliği Öncesinde Çarpıcı Elbisesiyle Bebek Yumrularını Gösteriyor. Resimlere Bakın)

Amitabh Bachchan, Deepika Padukone'un sahneden inmesine yardım etmek için şakacı bir şekilde Prabhas'ı çekti.
Amitabh ve Prabhas sahnede Deepika'ya yardım etmek için acele ediyor

Etkinlikte Rana, başrol oyuncularıyla birlikte sahne alarak film hakkında konuştu. Amitabh, Kamal ve Prabhas'ın ardından Deepika sahneye çağrıldı.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Deepika kanepeden kalkar kalkmaz Rana hamile olduğu için onu kurtarmaya koştu ve Prabhas da aynısını yaptı. Ancak Amitabh'ın sahnede ona yardım etmek istediği için beklemesini istediği görülebiliyordu.

Sahneden indiğinde ve Prabhas da onun inmesine yardım ettiğinde Amitabh, Prabhas'ı önünden gittiği için komik bir şekilde azarladı ve onu arkadan çekerek hayranları ve medyayı güldürdü.

Deepika bebeğinin yumruğuyla ilgili şaka yapıyor

Rana, Deepika'nın hamile bir Sumati'yi (veya SUM-80) canlandırdığı film çekildikten sonra bile rolünde kalmaya karar verip vermediğini sorduğunda şaka yaptı: “Film üç yıl sürdü, neden dokuz ay daha olmasın diye düşündüm. Daha sonra, hamile karnının bu şekilde görünmesinin sebebinin Prabhas olduğunu söyleyerek Prabhas'ı trolledi. O, “Prabhas'ın bana verdiği yiyeceklerden dolayı aslında böyleyim. Sadece evden yemek değil, tam bir catering hizmeti haline geldi. Kalpten besleniyor.” Deepika, etkinliğe gitmeden önce göz alıcı siyah elbiseli fotoğraflarını paylaştı ve şöyle yazdı: “Tamam, artık acıktım!”

Kalki Hakkında MS 2898

Nags Kalki 2898 AD, Kashi halkının temel kaynakları bulmakta zorlandığı distopik bir gelecekte geçiyor. Ters piramit yapı her şeye sahip olduğundan herkes komplekste yaşamayı arzuluyor. Prabhas, Bhairava adında bir ödül avcısını canlandırırken, Amitabh filmde Aswatthama'yı canlandırıyor. Kamal, Dini Lider Yaskin'i canlandırıyor. Kalki 2898 AD 27 Haziran'da vizyona girecek.