Anand Mahindra, Nag Ashwin'e saygı duruşunda bulunuyor ve Prabha'nın Kalki (MS 2898) filmi için Bujji'yi nasıl inşa ettiklerini anlatıyor.

Mahindra Grup Başkanı Anand Mahindra Yönetmenin kendisiyle nasıl iletişime geçtiğini hatırladı. (Ayrıca Okuyun: Kalki MS 2898: Prabhas'ın arkadaşı Bujji'nin 'bedeni' bir etkinlikte yeni bir teaser ile tanıtıldı. İzle)

Kalki'den MS 2898 tarihli bir heykelde Prabhas ve Bujji.
“Büyük düşünen sinemacılarla gurur duyuyoruz”

Prabhas'ın karakteri Bhairava'nın yardımcısı Bujji'yi tanıtmak için yayınlanan teaser'ı paylaşan Anand, eski tweetinin ekran görüntüsünün yanına şunları yazdı: “X'te gerçekten komik şeyler oluyor… @nagashwin7 ve kabilesiyle çok gurur duyuyoruz.” büyük düşünmekten korkmayanlar… ve GERÇEKTEN büyük demek istiyorum. Chennai'deki Mahindra Araştırma Vadisi'ndeki ekibimiz, güç aktarma sistemi konfigürasyonunu, mimarisini ve performansını simüle ederek Kalki ekibinin fütüristik bir araç vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı oldu.”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Şöyle ekledi: “Aslında araç, arka bilyeli tekerleği çalıştıran iki Mahindra elektrik motoruyla çalışıyor! Ve Jayem Automotives hepsini bir araya getirdi… Oyunlar başlasın…” Nag ona cevap verdi ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olduğu için ona teşekkür etti. Ayrıca Mahindra'nın özellikle aracın lastiklerinin yapımında yardımcı olduğunu açıkladı ve şöyle yazdı: “İmkansızı hayal etmemize yardımcı olduğunuz için… ve #bujji'mize kanatlarını (lastikleri…) verdiğiniz için teşekkür ederiz efendim.”

Kalki'den Bujji MS 2898

Nag ve Prabhas ilk olarak sevimli bir robotun Kalki 2898 AD ekibi onun 'bedenini' oluştururken sabırsızlandığını gösteren bir Haber yayınladı. Çarşamba günü, Prabhas tarafından Ramoji Film Şehri'nde gezdirilen ve sergilenen özelleştirilmiş aracın lansmanı için bir etkinlik düzenlediler. Etkinlikte Nag, Bujji'yi kuran ekibi tanıttı: “Bujji adı kulağa küçük geliyor ama bizim için çok özel. Kalki 2898 AD zor bir film.”

Şöyle ekledi: “Ben mühendis olarak çalışmadım. Anand Mahindra'ya yardım isteyen bir tweet attım. Ekibini harekete geçirdi. Bizi Coimbatore'daki Jayam Motors'a yönlendirdiler. Bu, yarış arabaları üreten oldukça deneysel bir şirket. Bu özelliklere sahip bir araba yaratmak için çok büyük bir araştırma gerekiyor. Burada başarılı olduk. Araba çok büyük. Bunu Kalki ve Bhairava için adım adım uyarladık ve inşa ettik. Mahindra'daki tüm ekibe, Jayam Motors'a ve Team Kalki'ye teşekkür etmek istiyorum.”

Prabhas, “Yönetmenim bana üç yıl boyunca işkence yaptı. Etkinliğe tesadüfen gelmek istedim. Ama Nag Ashwin bana bu gösterileri yaptırdı. Hayranların merakını uyandıracak 'özel birinin' olduğu konusunda hayranlarla dalga geçmek onun fikriydi. Bujji çok özeldir. Eğer seçme şansım olsaydı, Bujji'nin beynini değil vücudunu seçerdim. Hepiniz gibi ben de filmi izlemek için sabırsızlanıyorum. Umarım Bujji'nin teaserını beğenmişsinizdir.”

Kalki Hakkında MS 2898

Başrollerinde Prabhas, Deepika Padukone, Amitabh Bachchan, Kamal Haasan ve Disha Patani'nin yer aldığı Kalki 2898 AD, 27 Haziran'da sinemalarda olacak. Film, distopik bir dünyada geçen bir bilim kurgu aksiyon filmi.