Anupam, MM Keeravaani ile tanışır ve Oscar ödülünü tutar: Bir gün seni gururlandıracağım

Aktör Anupam Kher kısa süre önce besteci MM Keeravaani ile tanıştı ve aynı zamanda Oscar ödülünü elinde tutuyordu. Anupam, Instagram’da ikilinin de bir sohbeti paylaştığı bir Haber yayınladı. (Ayrıca okuyun | Anupam Kher, India’s Got Talent’ta eşi Kirron Kher’in yerine ‘yedek yargıç’ rolünü üstleniyor)

Anupam Kher kısa süre önce MM Keeravaani ile tanıştı.
Anupam, Oscar ödülünü elinde tutan Keeravaani ile tanışır

Video, Anupam ve Keeravaani’nin bir odada yan yana durmasıyla başladı. Klipte Anupam beyaz bir gömlek ve kot pantolon giymişti. Keeravaani krem kurta ve haki pantolonla görüldü. Anupam Oscar ödülünü elinde tuttu.

Anupam ve Keeravaani birbirlerini övüyor

Videoda Anupam, “Efendimin Oscar’ını almak ne büyük, şaşırtıcı ve büyük bir onur efendim.” MM Keeravaani, “Ve sizinle birlikte olmak ne harika bir an efendim.” Anupam, “Hayır, efendim. çok alçakgönüllüsünüz efendim.”

Oyuncu, “Tebrikler. Dünya seni alkışladı. Hindistan sizinle gurur duyuyor efendim. Ve bir gün onu benim ellerime verdiğiniz için efendim, sizi gururlandıracağım ve ikimiz de tutacağız.” Keeravaani, “Evet, elbette efendim. Bizi şimdiden gururlandırdınız. “

Videonun sonuna doğru Anupam, “Teşekkürler. Ne kadar güzel. Allah razı olsun hocam Evet ho. Jai hind.” Keeravaani, ellerini kavuşturarak gülümseyen Anupam’a da teşekkür etti.

Anupam, Keeravaani için bir not yazar

Videoyu paylaşan Anupam, “Oscar anı! Sayın @mmkeeravaani! #Oscar’ını tutmama izin verdiğin için teşekkürler! Gerçekten kariyerimin en ilham verici anlarından biriydi! Başarıları tüm ülkeyi gururlandırdı. Masraflar.” Seninle geçirdiğim zaman büyüleyiciydi. Allah sizi daimi, şanlı bir yolculukla kutsasın. Tekrar teşekkürler. Jai Hind! (sıkışmış eller ve kırmızı kalp emojileri).” Ayrıca hashtag’leri ekledi: Naatu Naatu ve RRR.

Naatu Naatu hakkında her şey

Bu yılın başlarında, RRR’nin kült şarkısı Naatu Naatu, Oscar’da Orijinal Şarkı kategorisini Rihanna ve Lady Gaga gibi büyük isimleri geride bırakarak kazandı. Besteci MM Keeravani ve söz yazarı Chandrabose ödülü kabul etti. Şarkıcılar Rahul Sipligunj ve Kaala Bhairava şarkıyı sahnede seslendirirken, yönetmen SS Rajamouli ve başroller Jr NTR ve Ram Charan izleyicilerden izledi.

Şarkı ayrıca Hintçe’de Naacho Naacho, Tamilce’de Naattu Koothu, Kannada’da Halli Naatu ve Malayalam’da Karinthol adıyla yayınlandı. Hintçe versiyonu Rahul Sipligunj ve Vishal Mishra tarafından söylendi.

ot:10