Arjun Reddy'yi Vijay Deverakonda değil Allu Arjun oynamalı

Sandeep Reddy Vanga, 2017'de Telugu filmi Arjun Reddy ile çıkış yaptığından ve 2019'da Kabir Singh rolüyle Hintçe'ye geri döndüğünden beri ses getiriyor. Vijay Deverakonda ilkiyle şöhrete kavuşurken, filmin kadın düşmanı tonu nedeniyle eleştiriler almasına rağmen, film için ilk tercihin kendisi olmadığı ortaya çıktı. Sandeep yakın zamanda India Today ile yaptığı bir röportajda filmin başrolünde Allu Arjun'un yer alacağını açıklamıştı. (Ayrıca Okuyun: Javed Akhtar, Animal'ın başarısını 'tehlikeli' olarak nitelendiriyor)

Allu Arjun, eğer evet deseydi Arjun Reddy'de Vijay Deverakonda'nın rolünü oynayabilirdi (Instagram)
Arjun Reddy nasıl oldu?

Sandeep, 2011 yılında Allu'ya bir hikaye anlattığını ancak filmin hiçbir zaman hayata geçmediğini açıkladı. Daha sonra Arjun Reddy konusunda kendisine yaklaşmak istedi ama bir türlü fırsat bulamadı. “Ona ulaşamadım ve onu tekrar göremedim. Senaryo daha sonra birçok yapımcı ve oyuncuya gitti. Sonunda kendim üretmeye karar verdim. Bir arkadaşım beni Vijay ile tanıştırdı ve birkaç hafta sonra çekime başladık. Sandeep, “Yani evet, ilk filmimde Allu Arjun'u istedim” dedi.

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
İkinci bir şans

Sandeep, Arjun Reddy, Kabir Singh ve 2023 yapımı Animal filmiyle üne kavuştu. Yönetmen geçen yıl Allu ile bir proje için işbirliği yapacağını açıklamıştı. Röportajda “Onunla çalışmayı bekliyordum ve şimdi yakında birlikte çalışacağımız için mutluyum” dedi ve şunu ekledi: “Bakın, en önemli şey birlikte çalışma konusundaki karşılıklı ilgidir çünkü bir anlayışa sahibiz ve bir.” İşbirliğine daha fazla ilgi duyulmalı. Zamanı gelince bu gerçekleşecek.”

İş geliyor

Sandeep, Prabhas'la birlikte 'Spirit' adlı bir polis draması hazırladı ve aynı zamanda Ranbir Kapoor'la birlikte 'Animal'ın devam filmi 'Animal Park'ı da duyurdu. “Spirit”in çekimleri henüz başlamadı. Allu şu anda Pushpa'nın devamı olan Pushpa: The Rule with Sukumar'ın çekimlerini yapıyor. Film bu yılın sonlarında sinemalarda gösterime girecek. Sandeep basın görüşmelerinde Allu'yla birlikte çekeceği filmin hikayesinin henüz kesinleşmediğini söyledi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde.