Aswini Dutt, Amitabh Bachchan'ın MS 2898'deki Kalki etkinliğinde ayaklarına dokunmasını 'beklenmedik ve şaşırtıcı derecede kafa karıştırıcı' olarak ni

Yapımcı Aswini Dutt, Nag Ashwin'in Kalki 2898 AD filminin yayın öncesi etkinliğinde Amitabh Bachchan'ın ayaklarına dokunmasıyla ilgili duygularını ifade eden bir mesaj paylaştı. Yapımcı Amitabh'ı “yenilmez” olarak nitelendirdi ve düşüncelerini kelimelere dökerken bu jestten etkilenmiş görünüyordu. (Ayrıca Okuyun: Kalki 2898 AD ön yayın etkinliğinde Amitabh Bachchan'ın ayakları dokunduğu Aswini Dutt kimdir?)

Amitabh Bachchan, Kalki 2898 AD'nin yayın öncesi etkinliğinde Aswini Dutt'un ayaklarına dokundu.
“Tevazu göstergesi”

Aswini şu konuda bir not paylaştı: Paylaştığı notta şunlar yazıyor: “Hiçbir şey yenilmez Shri Amitabh ji'den daha yüksek veya daha büyük değildir… Dünkü olayın bu tür anları oldukça beklenmedik ve şok edici derecede esrarengizdir. Bana olan derin sevgisi ona bunu yaptırmış olmalı. Shri Amitabh ji'nin jestine en yüksek cömertlik duygusuyla alçakgönüllülükle karşılık veriyorum. (aynen böyle)”

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Şöyle ekliyor: “Amitabh ji, zamana meydan okuyan ve Himalaya dağlarının en yükseği olan, Hint sinemasının cesur bir savaşçısıdır. Hayatta yalnızca birkaç an, sonsuz bağlantının kutsal simgeleridir ve onun dünkü saflık hareketi de öyleydi. Onun nihai ebedi dokunuş gösterisine saygılarımı sunuyorum! Tüm yüzyılların efsanesi Shri Amitabh ji'ye şapka çıkartıyoruz! (aynen böyle)”

Aswini'de Amitabh

Etkinlikte sahnede Aswini hakkında konuşan Amitabh, “O, iki kızıyla (Swapna, Priyanka) birlikte Vyjayanthi Films'in sahibi ve ben Aswini'den daha basit, daha mütevazı bir insanla hiç tanışmadım. Her seferinde sete ilk gelen o oluyor, sizi havaalanında karşılıyor ve korunmanızı sağlıyor. Kimse böyle düşünmüyor.” Oyuncu daha sonra Aswini'nin ayaklarına dokunmadan önce “Kusura bakmayın” dedi, Aswini de karşılık olarak onun ayağına dokundu.

Kalki Hakkında MS 2898

Nag Ashwin'in yönettiği Kalki 2898 AD'nin başrollerinde Prabhas, Deepika Padukone, Amitabh Bachchan, Kamal Haasan ve Disha Patani yer alıyor. Film, distopik bir gelecekte Kasi, Complex ve Shambala halkı arasındaki ekonomik eşitsizliğin öyküsünü anlatıyor. Yönetmen yakın zamanda bir Haberda Külliye halkının bolluk içinde yaşarken Kasi halkının kaynak mücadelesi verdiğini paylaştı. Shambala, Kompleksin kurallarına uymayan mülteciler ve isyancılar için gizli bir güvenlik ağı olan bir tür Shangri La ve Nirvana'dır.

Haberler / Eğlence / Telugu sineması / Aswini Dutt, Amitabh Bachchan'ın MS 2898'deki Kalki etkinliğinde ayaklarına dokunmasını 'beklenmedik ve şaşırtıcı derecede kafa karıştırıcı' olarak nitelendirdi