Ayesha Khan ile Röportaj: İstek listemde Ram Charan'ın yer aldığı bir film var

2024'e yalnızca iki ay kaldı ama Ayesha Khan zaten yoğun bir yıl geçirdi. Bigg Boss'un 17. sezonunda yarışmacı olarak yer aldı ve arka arkaya Telugu filmlerinde rol aldı. Bu konuda soru sorulduğunda şöyle diyor: “Tüm deneyim bir rollercoaster yolculuğuydu.” Bigg Boss yeni fırsatların ve yeni işlerin kapılarını açtı. Dinlenecek vaktim olmadı ama şikayet etmiyorum. Çünkü daha iyi bir şey yok.” (Ayrıca Okuyun: Vicky Jain, Bigg Boss 17'nin tahliyesinden sonra ev partisi düzenlerken Ayesha Khan, Isha Malviya ve Sana Raees Khan ile yeniden bir araya geliyor)

Ayesha Khan bize Bigg Boss yolculuğunu ve Telugu filmlerine imza atmasını anlatıyor.

Hindustan Times ile yaptığı sohbette Bigg Boss yolculuğundan televizyondan sinemaya geçişine, Haydarabad'a olan aşkına ve çok daha fazlasına kadar her şeyi anlatıyor.

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.
Bigg Boss'tan sonraki hayat

Ayesha, Bigg Boss'ta 64. günde giren ve 97. günde ayrılan joker yarışmacıydı. O deneyimin ardından hayatın nasıl olduğunu sorduğunuzda şöyle yanıt veriyor: “Dışarı çıktığımdan beri hayat çok güzel.” Evde kalmak zordu, bunu kim nasıl yapar bilmiyorum. Ama dışarı çıktıktan sonra bazı şeyleri farklı görmeye başladım. Bu hayatımda bir kez karşıma çıkacak bir fırsattı ve bundan faydalandığım için mutluyum. Gösteriye katıldığımdan beri pek çok iniş ve çıkışlar oldu ama gördüğüm sevgi ve destekten mutluyum.”

Rolü oyna

Ayesha kariyerine Kasauti Zindagi Kay adlı TV programında genç bir sanatçı olarak başladı. Daha sonra Baalveer Returns dizisinde düşman Birba'yı canlandırdı ve ardından 2022'de Telugu filmi Mukhachitram ile beyazperdeye ilk çıkışını yaptı. Ayesha, “Oyunculuğa başladığımda 'junior artiste' teriminin ne anlama geldiğini bile bilmiyordum” diyor ve ekliyor: “TV programlarındaki sahneler oldukça basmakalıp olsa da, bir oyuncu olarak elimden gelenin en iyisini yapmak benim için iyiydi. Tek bir karakteri oynamak için. Artık filmlerde rol aldığım için bu kadar farklı rolleri oynamanın çok daha eğlenceli ve zorlayıcı olduğunu düşünüyorum.”

Ayesha Khan, Tollywood'da çalışmak için dil engellerini aşmayı anlatıyor

Ayesha Khan, Tollywood'da çalışmak için dil engellerini aşmayı anlatıyor
Dil engelleriyle karşı karşıya

Ayesha, Telugu film endüstrisinde ilk kez çalışma şansı bulduğunda, tüm bunların bir “dolandırıcılık” olup olmadığını merak etti. Şöyle açıklıyor: “Burada kimseyi tanımıyordum, dil bana yabancıydı ve sinemadaki ilk rolümü gerçekten alıp almadığımı merak ediyordum. Bunun bir dolandırıcılık olmasından korkuyordum. Bana Telugu dilini bilmemenin sorun olmadığı söylendi. Daha sonra Mukhachitram filminin çekimlerini yaparken, bu rolü Hintçe daha iyi oynayıp oynayamayacağımı merak ettim. Ama bunu bir meydan okuma olarak kabul ettim ve satırlarıma baskın yapıp ne anlama geldiklerini anlamaya başladım. İlk başta zordu ama bir sonraki filmim için bunları daha çabuk öğrenebildim.”

TFI'da çalışıyor

Ayesha artık Vishwak Sen'in Gangs of Godavari dizisinde özel bir sayıda görülecek. Ayrıca Sree Vishnu'nun başrolde olduğu 'Om Bheem Bush'ta başrol oynuyor, ayrıca Dulquer Salmaan'la 'Lucky Bhaskar'da ve Sharwanand'la birlikte isimsiz bir filmde önemli bir rol oynuyor. “Om Bheem Bush'ta bir balıkçı kadını, Sharwanand'ın filminde ise bir NRI'yi canlandırıyorum. Bu kadar çeşitli rolleri oynamaktan keyif aldım. Ayrıca Gangs of Godavari'de oldukça dhamakedar olan güçlü bir dans numaram var. Vishwak'ın enerjisi gerçekten farklı bir şey” diyor.

Ayesha bir gün bir Bengal filminde oynamak istiyor

Ayesha bir gün bir Bengal filminde oynamak istiyor
Ayesha Khan, Haydarabadi yemeklerine olan sevgisini anlatıyor

Ayesha Khan, Haydarabadi yemeklerine olan sevgisini anlatıyor
İkinci bir ev

Oyuncu, ailesi burada olduğundan ve daha önce burada çekim yaptığı için Haydarabad'ın 'ikinci evi' olduğunu iddia ediyor. “İyi işler yapmak için sabırsızlanıyorum, bu nedenle Ram Charan'ın yer aldığı bir film istek listemde yer alıyor. Burada çalışmak bana dilin bir engel olmadığını öğretti, bu yüzden bir gün Bengalce bir film çekmeyi çok isterim” diyor ve ekliyor: “Buradaki yemekleri de kesinlikle çok seviyorum.” Kilo almak istiyorsanız, bunu yapmalısınız. Haydarabad'da bir hafta kalacak. (gülüyor) Mandi Biryani'yi ve pirinç, rasam ve kızarmış tavuğun rahatlatıcı kombinasyonunu seviyorum. Her zaman sırf bunun için Haydarabad'a geleceğim.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde