Başlangıçta Samyuktha, makyaj nedeniyle Telugu filmlerinde rol almakta zorlandı: “Doğal görünmeye alışkındım.”

Samyuktha, 2022'de Bheemla Nayak filmiyle Telugu'daki ilk çıkışını yaptığında Kerala doğumlu aktris, film endüstrisine uyum sağlamakta zorlandı. Hayır, dili bilmediği için değildi, makyaj yapmak zorunda olduğu içindi! Galatta Plus'a verdiği röportajda oyuncu, ilk başta kulağa “aptalca” gelse de bunun kendisine zor geldiğini itiraf etti. (Ayrıca Okuyun: Samyuktha 'altın bacaklı kadın kahraman' olarak anılmaya tepki gösteriyor: 'Bu tür etiketlerden kurtulmanın zamanı geldi')

Samyuktha, Telugu ve Tamil dilinde çalışmanın zorluklarından bahsetti. (Instagram'da)
“Kerala'da bindaas hayatım vardı”

Samyuktha'ya Güney Hindistan'daki üç film endüstrisi hakkında neyi farklı bulduğu sorulduğunda, dilin bir engel olmadığını ancak kişisel bakımın bir engel olduğunu söyledi. “Malayalam'da film yaptığımızda çok doğalız ve oyunculuktan yana değiliz” dedi. Orada bir bindaas'ım, özgür bir hayatım vardı. Burada (Telugu dilinde) harekete geçmelisiniz, kendinize iyi bakmalısınız, ekranda nasıl göründüğünüzün farkında olmalısınız ve kendinize iyi bakmalısınız. O noktada gerçekten ben değildim.

Samyuktha ayrıca, yeterince Telugu ve Tamil dilini bilmediğinde, kostüm ekibinden bir üye tarafından kesintiye uğratılacak bir çekime nasıl hazırlandığına dair bir örnek de verdi. “Derin bir nefes alıyorum, tamam, repliklerime baskın yapacak ruh halindeyim. Çekime hazırım. Ve sari perdem açıldı çünkü sarimin kıvrımları yeterince mükemmel görünmüyordu. Yani bu kolay olmadı. Aptalca gelebilir ama cildimde bir şey varmış gibi hissettiğim için herhangi bir şey yapmakta zorlanırdım. Malayalam'da makyajsız ve saçlarımı açık giyinmeye alışkındım.”

İş geliyor

Samyuktha'nın kedisinde Malayalam ve Telugu'da çok sayıda film var. Malayalam'da Jeethu Joseph'in Ram filminde Mohanlal'la birlikte rol alacak. Telugu'da, Nikhil Siddhartha ve Nabha Natesh'in de rol aldığı Bharat Krishnamachari aksiyon filmi Swayambhu'nun çekimlerini henüz yapmıyor. Ayrıca Ram Abbaraju'nun komedi-dramasında Sharwanand'la birlikte rol alacak.

Haberler / Eğlence / Telugu sineması / Başlangıçta Samyuktha, makyaj nedeniyle Telugu filmlerinde rol almakta zorlandı: “Doğal görünmeye alışkındım.”