Bellamkonda: Her köşeye ulaşmak istiyorsanız, tek yol Hint sineması

Telugu oyuncusu Bellamkonda Sai Sreenivas, Bollywood çıkışını Prabhas-SS Rajamoulis Chathrapathi’nin Hintçe versiyonunda yapmaya hazır. Film Cuma günü vizyona girerken Telugu sinemasının yükselen yıldızı şimdiden Hint sinemasına aşık oldu. Ayrıca okuyun: Bellamkonda Sreenivas, Haydarabad Havalimanı’nda hayranlar tarafından görkemli bir şekilde karşılanırken öpücükler yolluyor, el sıkışıyor. Saygınlık

Bellamkonda Sai Sreenivas, Chathrapathi’de ana rolü oynuyor.

ANI’ye özel olarak konuşan Sreenivas, bir Hint filminde çalışmakla ilgili düşüncelerini paylaşarak, “Hintçe dublajlı Telugu filmlerim harika izleyiciler aldığında Hint seyircisinden aldığım sevgi ve benim istediğim de buydu.” onlara harika bir film vererek, böylece tüm ekibimiz çok çalıştı. Ve Hint sinemasının her oyuncunun hayalini kuracağı bir şey olduğunu düşündüm, çünkü her köşeye ulaşmak istiyorsanız Hint sineması tek yol. “

2015 Telugu filmiyle En İyi İlk Erkek Oyuncu ödülünü de kazanan Bellamkunda, filmden beklentilerini de paylaştı. “Kesinlikle bir tane daha istiyorum. Böylece 2015’te Telugu filmimle En İyi İlk Film ödülünü aldım ve ayrıca 2023’te yine Chatarpathi filmimle En İyi İlk Film ödülünü alacağımdan çok eminim” dedi.

Filmin aksiyon dolu olması nedeniyle Bellamkunda, seyirciye harika bir deneyim yaşatmak için aksiyonun duyguyla karıştırılması gerektiğini ifade etti. Şöyle dedi: “İçerik birleştiğinde, eylemin duygulara ihtiyacı vardır. Çünkü sırf aksiyon olsun diye proje yapmak eğlenceli değil. Duygu varsa eylem de vardır, o zaman artar. Ben buna her zaman inanıyorum.” Çünkü çok duygusal bir filmimiz var ve harika olacak.”

“Filmin içeriğinin en iyi şekilde sunulmayı hak ettiğini düşünüyorum. Harika bir film, harika bir içeriğe sahip ve eminim ki izlediğinizde kesinlikle keyif alacaksınız ve seyirciler de öyle düşünecekler.” ‘paise wasool’ (paraya değer) mi? filmin senaryosu

Bollywood yolculuğuna olan güvenini dile getirdi ve her Telugu film yıldızının sektörde başarılı olduğundan ve bu trendi sürdüreceğinden bahsetti.

Sreenivas, Sita, Alludu Adhurs, Kavacham ve daha pek çok filmde yer almasıyla tanınır. Chatrapathi, kitlesel sömürüden muzdarip göçmenlerin kurtarıcısı olmak için baskıya karşı ayaklanan bir kahramanın hikayesini anlatıyor. Ayrıca diğerlerinin yanı sıra oyuncular Bhagyashree, Sharad Kelkar, Sahil Vaid, Amit Nair, Rajendra Gupta ve Shivam Patil’i de canlandırıyor.

Sreenivas Bellamkonda, film üzerinde çalışma deneyiminden bahsederken daha önce şöyle demişti: “Bollywood’a ilk çıkışımı Chatrapathi gibi son derece şüpheli ve çekici bir kitlesel aksiyon şovmeni olan özel bir filmle yapmaktan çok mutluyum. Bu film üzerinde çalışmanın her anı aynı derecede heyecan vericiydi çünkü zorluydu ve sonunda onu Hindistan’daki izleyicilere sunacağımız için heyecanlıyız.”

Film, RRR yönetmeni SS Rajamouli tarafından yönetilen ve Prabhas ile Shriya Saran’ın oynadığı, aynı adlı bir Telugu filminin resmi bir Hint versiyonudur.

ot:10