Bir etkinlikte Nandamuri Balakrishna'nın kendisini sahneye itmesi üzerine Anjali sessizliğini bozdu: Ben her zaman şunu savundum…

Geçtiğimiz günlerde bir tanıtım etkinliğinde Nandamuri Balakrishna tarafından sahneye itilen oyuncu Anjali, sessizliğini bozdu. Cuma günü Anjali, X'te (eski adıyla Twitter) etkinlikten bir Haber paylaştı. (Ayrıca Okuyun | Nandamuri Balakrishna bir etkinlikte oyuncu Anjali'yi itiyor; Hansal Mehta “Bu pislik kim?” diye soruyor.)

Anjali, Nandamuri Balakrishna'nın yakın zamanda kendisine baskı yapmasının ardından X'te bir gönderi paylaştı.
Anjali, Nandamuri Balakrishna ile klip yayınladı

Klipte Nandamuri Balakrishna ve Anjali'nin sohbet ettiği, beşlik çaktığı ve güldüğü görülüyor. Nandamuri Balakrishna da Anjali'yi zorluyor. Onu ittikten sonra Anjali'nin güldüğü görülüyor.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!
Anjali bir not paylaşıyor

Klibi paylaşan Anjali, tweet attı, “Gangs of Godavari'nin yayın öncesi etkinliğini varlığıyla onurlandırdığı için Balakrishna Garu'ya teşekkür etmek istiyorum. Balakrishna Garu ile birbirimize her zaman saygı duyduğumuzu ve uzun süredir harika bir dostluğumuzun olduğunu ifade etmek isterim. Onunla yeniden aynı sahneyi paylaşmak harikaydı.”

Ünlüler Nandamuri Balakrishna'yı eleştirdi ve savundu

Videonun sosyal medya platformlarında yayınlanmasının ardından birçok ünlü Nandamuri Balakrishna'yı şiddetle eleştirirken, birçok ünlü de onu savundu. Videoya tepki gösteriliyor _____' 1'e sahip olmalı. Bunu cihazınızda izlerken izleyicinizin tepkisine göre tepki vermeniz MÜMKÜN DEĞİLDİR. İkiyüzlü – yeni yağmış kar kadar saf – bu ahlak polisi, Harishchandra/Sri Ramachandramoorthy'yi veya akrabalarını anlamayacak.”

Şunları ekledi: “2. Toplumun kendisi, kötü davranan erkekleri iktidarda tutmayı reddediyor; özellikle paradan, kasttan ve politik güçten geldiklerinde. Kazanacak çok şeyiniz varken ve kaybedecek hiçbir şeyiniz yokken gelip kadınlara ne söylemeleri ve nasıl davranmaları gerektiğini söylemeyin.” Hansal Mehta ve Nakuul Mehta, Nandamuri Balakrishna'yı eleştirdi.

Etkinlikte neler yaşandı?

Nandamuri, Krishna Chaitanya'nın yakında çıkacak Telugu filmi Gangs of Godavari'nin tanıtım etkinliğinde özel konuk olarak sahnedeydi. Sahnenin ortasına geldiğinde ilk olarak filmin oyuncuları Neha Shetty (gri etnik kıyafetli) ve Anjali'den (sari giyen) kenara çekilmelerini istedi. Birkaç dakika sonra Anjali'yi kendisinden uzaklaştırdı ve neredeyse onun tökezleyip düşmesine neden oluyordu. Anjali, sahnede Neha ve diğerleriyle birlikte güldü.