Boyapati Sreenu’nun Ram Pothineni’nin doğum gününde vizyona girecek bir sonraki filminin tanıtım filmi

Film yapımcısı Boyapati Sreenu’nun yakında çıkacak olan ve henüz adı belli olmayan Telugu aksiyon filminin tanıtım filmi, aktör Ram Pothineni’nin doğum günü münasebetiyle Pazartesi günü yayınlandı. Baştan sona bir reklam filmi görünümünde olan proje, Boyapati ve Ram’ın ilk iş birliğine işaret ediyor. (Ayrıca okuyun: Sorumlu 3. gün koleksiyonu: Naga Chaitanya filmi şundan daha az kazanıyor ₹Açılış haftasonunda 9 crore)

Ram Pothineni, bir sonraki isimsiz filminden bir karede.

“First Thunder” adlı teaser, filmin aksiyonuna bir bakış sunuyor. Ram, Haberyu paylaşmak için Twitter’a gitti.

Fragman mega bir patlamayla başlıyor ve efekt boyunca uçan insanları görüyorsunuz. Bir sonraki çekime yapılan kesme, Ram’ın karakterini sert bir bakışla gösteriyor. Diyalog şöyledir: “Beni senin durumuna girmeye cüret ettin, ben yaptım. Kapından girmem için beni cüret ettin, ben de ettim. Seni asla yenemeyeceğime inanmıştın, öyle yaptım. Şimdi hangi lanet çizgiyi geçmem gerekiyor?

Videoya yanıt olarak birkaç hayran, geri dönüşün daha güçlü olması gerektiğini yazdı. Ram’ın son albümü Warrior, bir gişe rekoru kırdı. Bir kullanıcı Telugu dilinde yazdı. “Geri dönüş gerçekten güçlü olmalı kardeşim (sic).” Başka bir kullanıcı yazdı. “Mükemmel Boyapati ritminde. Yüksek sesle ve renkli. Çalışmalı (sic).”

Yapımcılığını Srinivasaa Chitturi’nin üstlendiği film aynı zamanda Tamilce, Hintçe, Kannadaca ve Malayalam dillerinde de dublajlanacak ve gösterime girecek. Müziği SS Thaman’a ait.

Boyapati’nin son sürümü Nandamuri Balakrishna ile Akhanda idi. Film gişede büyük bir hit oldu ve ortalamanın üzerinde gişe hasılatı elde etti. ₹Gişede 100 crore.

Akhanda, Balakrishna’yı ikili rollerde oynadı. Karakterlerden birinde Agora rolünde görülmüştür. Akhanda, Boyapati’nin önceki iki albümü Jaya Janaki Nayaka (2017) ve Vinaya Vidheya Rama’nın (2019) fiyaskosundan sonra büyük geri dönüşünü kutladı.

Vinaya Vidheya Rama, Ram Charan’ı canlandırdı. Filmin vizyona girmesinin ardından bir açıklama yaparak filmin başarısızlığından söz etti. “Vinaya Vidheya Rama’yı gerçekleştirmek için gece gündüz çalışan her teknisyene ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Yapımcımız DVV Danayya’nın desteğini anlatmaya kelimeler yetmez. Buna inanan distribütörlerime ve sergileyicilerime her zaman minnettar kalacağım.” “Hepinizi eğlendirecek bir film ortaya çıkarmak için gerçekten çok çalıştık. Ne yazık ki görüntü ekrana düzgün bir şekilde aktarılamadı ve beklentilerinizi karşılayamadık” dedi.

ot:10