Chiranjeevi, kendisine kanser teşhisi konulduğu bildirildikten sonra bir açıklama yaptı

Aktör Chiranjeevi, kendisine kanser teşhisi konulduğunu ve tedaviden sonra iyileştiğini iddia eden çok sayıda raporun ardından açıklama yaptı. Chiranjeevi, Cumartesi gecesi Twitter’da uzun bir not yazarak, raporların kanser hakkında farkındalık yaratma ihtiyacından bahsettikten sonra geldiğini açıkladı. (Ayrıca okuyun | Chiranjeevi, İsviçre’deki Bholaa Shankar Şarkı Çekiminden Görüntüleri Sızdırdı, Hayranlar Bunun ‘İyi Bir Dans Numarası’ Olacağını Düşünüyor)

Chiranjeevi en son Telugu filmi Waltair Veerayya’da görüldü.
Chiranjeevi’ye kanser teşhisi konduğu bildirildi

Chiranjeevi, Telugu dilinde yazdığı ifadesinde, daha önce “kanserli olmayan polipleri saptayan ve çıkaran” bir test uyguladığını açıkladı. Polipler alınmasaydı kanser çıkacaktı” dedi. Chiranjeevi, birkaç rapordaki yanlış alıntıların “gereksiz kafa karışıklığına” neden olduğunu söyledi.

Az önce “Önceden test yapmasaydım kanser olacaktı” dedim.

Chiranjeevi’nin ifadesi

Chiranjeevi şunları yazdı: “Bir süre önce, bir kanser merkezinin açılışında, kanser konusunda farkındalığı artırmanın gerekliliğinden bahsetmiştim. Düzenli doktor kontrolleri yaptırırsanız kanserin önlenebileceğini söylemiştim. Uyanıktım ve kolonoskopi testi yaptım. İyi huylu polipler tespit edildi ve çıkarıldı” dedim. Ben sadece ‘Önceden test yaptırmasaydım kanser olacaktı’ dedim.

Ancak bazı medya kuruluşları bunu doğru anlamadı ve ‘Kanser oldum’, ‘Tedavi ile hayatta kaldım’ gibi yazılar yayınlamaya başladı. Bu gereksiz bir kafa karışıklığına neden oldu. Birçok hayırsever sağlık durumumla ilgili mesajlar gönderiyor.” Bu açıklama hepsi için geçerli. Ayrıca bu tür gazetecilere bir çağrı: Konuyu anlamadan saçma sapan yazmayın. Pek çok insan bundan korkuyor ve inciniyor (sıkışmış eller emojisi).”

hayran tepkileri

Birkaç hayran oyuncuyu destekledi ve sağlığından memnun kaldı. “Önleme sayesinde her şeyin yolunda olduğunu bilmek güzel. Bu bilgi birçok kişiye yardımcı olabilir,” dedi bir kişi. Bir yorumda “Tanrıya şükür sağlıklısın ve sağlıklı olmalısın” yazıyordu. “Yaşasın Chiranjeevi garu..! Umarım en kısa zamanda bir fincan kahve içmek için buluşuruz..” diye yazmış bir başkası.

Chiranjeevi’nin projeleri

Hayranlar Chiranjeevi’yi en son Bobby Kolli’nin yönettiği Telugu filmi Waltair Veerayya’da gördü. Oyuncunun boru hattında Bholaa Shankar var. Geçen ay Chiranjeevi, filmin setlerinden bazı fotoğraflar paylaşmıştı. Oyuncu İsviçre’de bir şarkı çekti. Chiranjeevi Twitter’da şunları yazdı: “Bhola Shankar için İsviçre’de şarkı çekimi çok eğlenceliydi! Bu şarkının tüm izleyicileri ve özellikle tüm hayranları memnun edeceğini söyleyebilirim! Yakında daha fazlasını paylaşalım! O zamana kadar bunlar ‘Little Leaks’ resimleri (sic).”

Film, Ajith’in çok şiddetli bir geçmişe sahip sevgi dolu bir erkek kardeş rolünü oynadığı Tamil filmi Vedalam’ın resmi yeniden yapımıdır. Chiranjeevi, kız kardeşini oynayan Keerthy Suresh ile aynı rolü oynayacak. Tamannaah Bhatia, Chiranjeevi ile eşleştirildi.

ot:10