Chiranjeevi, Naatu Naatu söz yazarı Chandrabose’u karşılıyor, Oscar ödülüyle poz veriyor

Aktör Chiranjeevi, söz yazarı Chandrabose’u RRR’den Naatu Naatu’nun kazandığı Oscar’ı kutlamak üzere ağırladığında büyük bir karşılama verdi. Chiranjeevi Perşembe günü Twitter’da, Oscar sahnesinde duyulan ilk Telugu kelimelerinin kendisine ait olduğunu bilmenin harika olduğunu söyledi. (Ayrıca Okuyun | Chiranjeevi SS Rajamouli ve MM Keeravani’yi Oscar Kazandıkları İçin Onurlandırdı)

Chiranjeevi, Naatu Naatu söz yazarı Chandrabose’u ağırladı.

Chiranjeevi, Chandrabose’un aktörün yakında çıkacak olan Telugu filmi Bhola Shankar’ın setlerinde görüldüğü gibi fotoğraflar paylaştı. İlk resimde Chiranjeevi, gülümserken Oscar ödülünü ve Chandrabose’un elini tutarken görülebiliyordu. Ayrıca Chandrabose’a sarılırken kupayı da aldı.

Başka bir fotoğraf, film ekibinin Chiranjeevi ve Chandrabose’un elinde bir buket çiçek ve kırmızı bir fular taktığı bir fotoğraf için poz verdiğini gösteriyordu. Chiranjeevi, gönderiye “95 yıl sonra Oscar sahnesinde duyulacak ilk Telugu sözlerini vermiş olmanız ne kadar harika bir duygu!! O anları sizin sayenizde yeniden yaşamaktan mutluluk duydum ve #Oscars95 (sic) zafer yürüyüşünün ardından sizi evinize hoş geldin demek için cesaretlendirdim.”

Son zamanlarda Chiranjeevi, oğlu Ram Charan’ın doğum günü partisinde RRR için Oscar’ı eve getirdikleri için SS Rajamouli ve besteci MM Keeravani’yi onurlandırdı. Bir gün sonra Chandrabose’u evine davet etti.

Bu ayın başlarında, Chandrabose bir röportajda Tom Cruise’un kendisine film kadar şarkıyı da sevdiğini söylediğini açıkladı. Tom gibi efsanevi bir aktörün çalışmalarını övdüğünü duyunca şansının sınır tanımadığını söyledi. Sakshi TV ile yaptığı bir röportajda Chandrabose, Naatu Naatu için aldığı en iyi övgüyü paylaştı. Klip sosyal medyada gündem oldu.

“Tom Cruise ile tanıştığımda ona yaklaştım ve kendimi tanıttım. “Vay canına, RRR’yi seviyorum, Naatu Naatu’yu seviyorum” dedi. Chandrabose, “Naatu kelimesini Tom Cruise gibi efsanevi bir aktörden duymak bir şans meselesi” dedi. SS Rajamouli’nin yönettiği RRR, bağımsızlıktan önce 1920’lerde geçen kurgusal bir hikaye.

Film, iki gerçek kahraman ve tanınmış devrimcinin – Alluri Sitarama Raju ve Komaram Bheem’in hayatlarına dayanıyor. Ram, Charan Ram oynarken, Jr. NTR, Bheem olarak görüldü. RRR, ne abartı €Tiyatral gösterimi sırasında dünya çapında 1200 crore, aksiyon sahneleriyle büyük beğeni topladı. Film şu anda tüm zamanların en çok hasılat yapan Hint filmi haline geldiği Japonya’da gösteriliyor.

ot: 10