Chiranjeevi, Padma Vibhushan'ı aldıktan sonra “heyecanlanmadığını” açıkladı

Usta aktör Chiranjeevi, Padma Vibhushan ile onurlandırılacağının duyurulmasının ardından Pazar günü Telangana CM Revanth Reddy tarafından tebrik edildi. Pinkvilla'ya göre Chiranjeevi etkinlikte duygusallaştı. Ailesine bu onurdan dolayı “iyi hissettiğini” söylemesine rağmen “Padma Bhushan ödülünü aldıktan sonra çok daha mutlu olduğunu” açıkladı. (Ayrıca okuyun | Ram Charan ve Upasana, Padma Vibhushan'a saygı duruşunda bulunduktan sonra Chiranjeevi için büyük bir partiye ev sahipliği yapıyor. İç mekan resimlerini görün)

Pazar günkü etkinlikte Chiranjeevi tebrik edilecek.
Chiranjeevi “Padma Bhushan'ı aldıktan sonra çok daha mutluydu”

Chiranjeevi konuşmasında şöyle dedi: “Evimdeki insanlar bana Padma Vibhushan'ı aldıktan sonra nasıl hissettiğimi sordular ve ben de iyi hissettiğimi söyledim.” Ama dürüst olmak gerekirse Padma Bhushan ödülünü aldıktan sonra çok daha mutlu oldum. Bunca yılın ardından Padma Vibhushan ödülüne layık görüldüm ve hiç heyecanlanmadım. Elbette mutluydum ve bu ödülü onur ve saygıyla kabul etmem gerektiğini biliyordum ve kabul ettim.”

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!
Chiranjeevi onu neyin mutlu ettiğini anlatıyor

Oyuncu ayrıca şunları söyledi: “Ama gerçekten kalbimi sevinçle dolduran şey ödülü aldıktan sonra aldığım destekti.” Pek çok kişi beni tebrik etmek için öne çıktı. Sinema sektöründen insanlardan, çeşitli kurum ve derneklerden insanlardan, bu etkinlikte burada oturan siyasetçilere kadar. Beni ödülü almaktan çok daha mutlu eden şey, geçen hafta bana gösterilen sevgidir.”

Onun üstünde CM Shri @Bhatti_Mallu garu ve Sayın Bakanlar, Shri @MVenkaiahNaidu garu ve tüm harika 'Padma' ödül sahipleriyle birlikte bu sabah beni tebrik eden sıcak tebrikleri için. Bu büyük bir emsal teşkil ediyor ve Telugu eyaletlerinden Padma ödüllerini alan kişilere tanınma ve büyük bir teşvik sağlıyor. @TelanganaCMO.”

Chiranjeevi, Padma Vibhushan'ın onuruna nasıl tepki verdi?

Bu yılın Cumhuriyet Bayramı arifesinde Chiranjeevi'ye Padma Vibhushan ödülü verildi. Hayranlarının ve halkının sevgi ve şefkatinden dolayı minnettarlığını dile getirdi. “Bu haberi duyduktan sonra suskun kaldım. Gerçekten bunaldım. Bu onurdan dolayı minnettarım ve minnettarım. Bunu bana mümkün kılan yalnızca halkın, seyircinin, hayranların, kan kardeşlerimin koşulsuz ve paha biçilmez sevgisidir.Sana hayatımı ve bu anımı borçluyum. Hiçbir zaman yeterince şey yapamayacağımı bilsem de her zaman minnettarlığımı elimden geldiğince ifade etmeye çalışıyorum” dedi.

Chiranjeevi'nin filmleri hakkında

Chiranjeevi Telugu, Hintçe, Tamil ve Kannada filmlerinde çalıştı. Diğerlerinin yanı sıra Vijetha, Indra ve Shankar Dada MBBS filmleriyle tanınır. Chiranjeevi yakın zamanda Bholaa Shankar'da görüldü. Birkaç gün önce Chiranjeevi, yakında çıkacak filmi Vishwambhara'nın çekimlerine başladı. Yapımcılar X'in ilgi çekici bir posteriyle birlikte çıkış tarihini duyurdular.

Filmin yönetmenliğini önde gelen yapım şirketi UV Creations'ın yönetimi altında Bimbisara yerlisi Vassishta yapıyor. Vikram, Vamsi ve Pramod filmin yapımcılığını üstleniyor. MM Keeravani müziği besteliyor, Chota K Naidu ise görüntü yönetmenliğini üstleniyor. Filmin 10 Ocak 2025'te sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde