Chiranjeevi, Teja Sajja'nın hayalini HanuMan'da oynayarak gerçekleştirdiğini söylüyor: Uzun zaman önce böyle bir film yapmak istemiştim

Chiranjeevi, Aha'nın Haydarabad'da düzenlediği Güney Hindistan Film Festivali'nde Teja Sajja ile ne kadar gurur duyduğunu paylaştı. Oyuncuya hangi filmde rol almak istediği sorulduğunda HanuMan oyuncusunun hayalini nasıl gerçekleştirdiğini anlatarak herkesi şaşırttı. (Ayrıca Okuyun: Teja Sajja Röportajı: HanuMan Hindistan için ufuk açıcıydı, umarım bir sonraki filmim de ses getirir)

Teja Sajja kariyerine çocuk oyuncu olarak Chiranjeevi'nin filmlerinde çalışarak başladı.
“HanuMan'ı yaptığından memnunum”

Sahnede bir konuşmaya ev sahipliği yapan Rajeev Masand, Chiranjeevi'ye “Hangi filmde rol almak istersiniz? Birçoğu filmlerinize isim verecek. İzlediğiniz ve “Keşke şunu yapsaydım” dediğiniz bir film var mı?

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!

Chiranjeevi şöyle cevapladı: “Ceket giyen adam (Teja'yı işaret ederek)… Kariyerine benimle birlikte çocuk sanatçı olarak başladı. 25 yıl önce miydi bu? Evet. Daha sonra benimle “Indra” (2002) gibi başka filmler de çekti. O da böyle büyüdü.”

Oyuncu ayrıca Teja'nın film setlerinde büyüdüğünü, ondan ilham aldığını ve sonunda hayalini gerçekleştirdiğini anlattı. “O bir sinema ailesine ait değil. Benden hoşlanmaya başladı ve filmlerimden ilham aldı. Şimdi de uzun zamandır yapmak istediğim Hanuman (HanuMan) üzerine bir film yaptı. Ama bunu yaptığında tatmin oldum. Bu benim yolculuğumun bir parçası, ayrı bir parça olarak görmüyorum. Şimdi öyle büyük bir alkış aldı ki,” dedi ve ardından Teja ayağa kalktı, ellerini kavuşturdu ve kendisine teşekkür etti.

Çocuk oyuncu olarak Teja

Konuyu bilmeyenler için Teja, kariyerine çocuk oyuncu olarak başladı ve başrolde Chiranjeevi'nin oynadığı 1998 yapımı Choodalani Vundhi filmiyle ilk çıkışını yaptı. Daha sonra Mahesh Babu'nun Raja Kumarudu'sunda, Venkatesh'in Kalisundam Raa'sında, Jagapathi Babu'nun Bachi'sinde ve diğerlerinde rol aldı. Ayrıca Indra ve Tagore gibi filmlerde Chiranjeevi ile çalıştı. Yıllar sonra Teja, 2021 yapımı Zombie Reddy filminde oynamadan önce Samantha Ruth Prabhu'nun Oh Baby filminde genç bir müzisyen olarak çıkış yaptı.

İş geliyor

Chiranjeevi yakında Mallidi Vassishta'nın yönettiği ve Trisha Krishnan'ın da rol aldığı Vishwambhara'da görülecek. Film gelecek yıl Sankranthi'de gösterime girecek. Teja, henüz duyurulmamış bir aksiyon-macera filminde başrol oynayacak ve bu filmde, düşman karakterini canlandıran başka bir Tollywood oyuncusuyla ekran alanını paylaşacak.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde