Dino Morea, Bollywood’dan ‘korkunç teklifler’ aldığını söyledi

Dino Morea, Bollywood’da daha fazla iş bulmak istediğini söylüyor ama yoluna çıkan projeler heyecan verici değil. Oyuncu, Telugu filmi Agent’ta bir kötü adam olarak görülebilir. Son Hintçe projesi Disney+ Hotstar dizisi The Empire’dı. (Ayrıca okuyun: Dino Morea: İnsanların sonunda beni yeni bir ışık altında görmeleri beni mutlu ediyor)

Dino Morea, Telugu filmi Agent’ta yer alıyor.

Yeni bir röportajda Dino, hayranlarını hayal kırıklığına uğratmak istemediği için Bollywood’da kendisine sunulan hiçbir şeyi bilinçli olarak seçmediğini söylüyor.

“Dürüst olmak gerekirse burada gerçekten bir şeyler yapmak istiyordum. Korkunç teklifler aldım. Bana gelen iş gerçekten harika değildi. Ben de aynısını yapsaydım, hayranlarım ‘Sen nesin? Yapmak?’ Kariyerimi beş adım geri yerine bir adım ileriye taşıyacak düzgün roller seçmeye çalışmak bilinçli bir karar,” dedi DNA’ya bir röportajda.

Dino, Agent’ta düşman “Tanrı”yı oynuyor. Filmin çekimleri Budapeşte, Haydarabad ve Umman gibi farklı mekanlarda yapıldı. Umman’da havanın aşırı sıcak olması nedeniyle ekibin çekim yapması kolay olmadı.

Farklı mekanlarda çekim yapma deneyimlerini paylaşan Dino, “Umman’da çekim yapmak son derece zorlayıcı bir deneyimdi, hava sıcaktı ve çektiğimiz aksiyona bakış açım 4 kat giysi ve ardından parlak güneşte oynamaktı. pişirme Ancak gösteri devam etmeli ve biz bunu mümkün kıldık. Konfor alanımdan çıkmak her zaman heyecan vericidir ve böylesine yoğun ve cüretkar bir karakterle Telugu’ya ilk çıkışımı yapacağım için çok heyecanlıyım.

Agent, Surender Reddy tarafından yönetilen bir casus gerilim filmidir. Filmde ayrıca süperstar Mammootty ve Akhil Akkineni rol alıyor.

Dino, Tandav ve Rehineler’de de yer aldı. Bollywood çıkışını 1999’da Pyaar Mein Kabhi Kabhi ile yaptı ve ayrıca Kandukondain Kandukondain, Julie ve Solo gibi güney sinemasının bir parçası oldu.

ot: 10