Dulquer Salmaan, yaşlı kadının bir keresinde poposunu sıktığını anlatıyor: ‘Acı çekiyordum’

Dulquer Salmaan, yeni dizisi Guns and Gulaabs ile övgü dolu eleştiriler alıyor. Oyuncu, BeerBiceps’in YouTube kanalıyla yakın zamanda yaptığı bir röportajda, “yaşlı bir kadın” tarafından uygunsuz bir şekilde kendisine dokunulduğu bir olayı hatırladı. Dulquer, oyuncunun kıçını tuttuktan sonra acı çektiğini söyledi. Deneyimi “rahatsız ve çok tuhaf” olarak nitelendirdi. Ayrıca okuyun: Dulquer Salmaan’ın “Uzun zamandır uyumadım” yazıp sonra silmesi hayranlarını endişelendiriyor

Dulquer Salmaan, yeni bir röportajda rahatsız edici bir hayran olayı hakkında konuştu.
Dulquer Salmaan hayranları hakkında

Neden bu kadar büyük bir kadın takipçi kitlesi olduğunu düşündüğü sorulduğunda, oyuncu şu yanıtı verdi: “Bence bu kadın takipçiliği konuşması O Kadhal Kanmani veya Sita Ramam’dan beri var.” Ama bunun dışında, Kerala’da sağlam bir hayran kitlem var. erkekler için… Ancak, bir bağlantı olduğu için insanlar gerçekte kim olduğumu biliyorlar… Belki biraz daha yaşlı kadınlarla tuhaf etkileşimler yaşadım, teyzeler gibi değil, fotoğraf çeken ve sonra gizlice beni öpen yaşlı kadınlar gibi. yanak. Çok uygun değiller ama sevimliler. Bazen seni şaşırtıyor. Bakmıyorum bile, fotoğraf için poz veriyorum ve aniden bir öpücük (öpücük) oluyor.”

“Tuhaf” bir olayı hatırlıyor

Hiç kimsenin kıçını tutup tutmadığı sorulduğunda Dulquer, “Evet. Yine yaşlı bir bayan, neden bilmiyorum… Ve çok garipti, çok tuhaftı. ağrım vardı O tür bir tutuş olduğunu sanmıyorum, ne olduğunu bilmiyorum… ve o çok daha yaşlıydı. Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum ve sahnedeydim ve birçok insan orada duruyordu ve “Teyze, lütfen gel ve burada dur” dedim. …bazen sadece poponun üzerine yatıyordum… ama o anda “bu neden oluyor?” dedim ve bundan nasıl kurtulacağımı bilmiyorum. Tuhaftı. Tamamen unuttum.

Dulquer’in mevcut projeleri

Web dizisi Guns and Gulaabs, 18 Ağustos’ta Netflix’te gösterime girdi. Ayrıca Rajkummar Rao, Adarsh Gourav ve Gulshan Devaiah’ı canlandırıyor. The Family Man ve Farzi ile ünlü Raj ve DK’nin yönettiği bir kara komedi gerilim filmi.

Sırada Dulquer’in yönettiği “King of Kotha” 24 Ağustos’ta sinemalarda. Yaklaşan Malayalam aksiyon gerilim filmi Abhilash Joshiy tarafından yönetilecek ve aynı zamanda Aishwarya Lekshmi’yi oynayacak.

ot:10