Eagle Gişe Koleksiyonu 1. Gün: 'Ravi Teja' filmi dünya çapında ₹11,9 crore hasılat elde etti

Eagle Gişe Satışları 1. Gün: Karthik Gattamneni'nin yönettiği film, sinemalarda iyi bir açılış günü geçirdi. Sacnilk.com'a göre film bunu fazlasıyla hak etti ₹Hindistan'da 6 crore net. Neredeyse basılmıştı ₹Dünya çapında brüt 12 crore. Film 9 Şubat'ta sinemalarda gösterime girdi. (Ayrıca Okuyun | Eagle X incelemesi: Hayranlar, Ravi Teja'ya 'bir nedenden dolayı Mass Maharaja dendiğini' söylüyor)


Eagle Gişe Koleksiyonu'nun 1. Günü: Ravi Teja'nın Eagle'dan bir karesi.
Eagle Hindistan ve dünya çapındaki gişe numaraları


Sacnilk.com'a göre film icat edildi ₹Hindistan'da ilk günde tüm dillerde 6,2 crore net. Kartal kabartmalı ₹Telugu'da 6,1 crore ve ₹Hintçe'de 10 Lakh.

HT ile bir dizi tarihi yürüyüşle Delhi'nin zengin tarihini deneyimleyin! Şimdi katıl

Ticaret analisti Ramesh Bala'ya göre film dünya çapında çift haneli hasılat elde etti. Açık Kartal iğrenç.” ₹İlk gün dünya çapında 11,9 crore ve ikinci gün “harika bir notla” başlıyor. Kartlarda harika bir hafta sonu. Kitle Maharaja @Raviteja_offl @Karthik_gatta @vishwaprasadtg @vivekkuchibotla @peoplemediafcy.”

Kartal Hakkında


Film aynı zamanda Karthik Gattamneni tarafından yazılmış ve düzenlenmiştir. Eagle'ın başrollerinde Ravi Teja ve Kavya Thapar yer alıyor. Ayrıca Anupama Parameshwaran, Srinivas Avasarala, Vinay Rai, Navdeep, Madhubala, Praneeta Pattnaik, Ajay Ghosh ve Srinivas Reddy de rol alıyor. Eagle, People Media Factory bayrağı altında TG Vishwa Prasad ve Vivek Kuchibhotla tarafından finanse ediliyor. Filmin müzikleri Davzand tarafından bestelenmiştir.

Eagle X incelemesi


Filmi izledikten sonra bir hayran şöyle yazdı: “Ravi Anna Manchi bir film ichadu mesajı attı.” Ravi Anna'nın ekrandaki varlığı ilahi bir seviyede. Urike Annaru Kitlesi Maharaja Ani. Kelimenin tam anlamıyla: Yedupu vachindhi. Konni Visuals'ın aklına bir şey gelmedi. PUBG dövüş oyunu. Güzel anlar ayithe baaga unnai. Bir kült hayran olarak incelemem 3/5. (Ravi Bruder'ın filmi güzel bir mesaj içeriyor ve ekrandaki varlığı muhteşem. Buna Mass Maharaja denmesinin bir nedeni var. Neredeyse ağlıyordum ve PubG dövüş sahnesi gibi bazı görseller aklımda kaldı. Filmin öne çıkanları var, bu benim incelemem. bir hayran) (aynen böyle).”

İzleyicilerin bir kısmı, filmin ilk yarısının Ravi Teja'yı göstermek yerine karakterini vurgulamaya çok fazla odaklandığını hissetti. Bir kişi tweet attı: “Şovum bitti, ikinci yarısı ilkinden daha iyi.” İlginç bir olay örgüsüne sahip değerli bir başlangıç ve doruk noktası. Harika aksiyon bölümleri artışlarla iyi sonuç verdi. İyi teknik ve üretim değerleri. Davzand BGM iyi çalıştı. 2,5/5,0 #Kartal (aynen böyle).”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde