Eagle X İncelemesi: Hayranlar, Ravi Teja'ya 'İyi Bir Sebepten Dolayı' Mass Maharaja Denildiğini Söyledi

Karthik Gattamneni'nin Ravi Teja, Kavya Thapar, Navdeep ve Anupama Parameswaran'ın başrol oyuncusu Eagle bu Cuma ekranlara çıkıyor. Müziği Davzand tarafından bestelenen film, X'e olan tepkilerine bakıldığında hayranlardan çoğunlukla iyi tepkiler aldı. İşte filmi özetleyen beş inceleme. (Ayrıca Okuyun: Yeni Kartal Fragmanı: Ravi Teja, Karthik Ghattamaneni'nin filminde bulunması zor ama korkulan bir suikastçıyı canlandırıyor)

Eagle'tan Ravi Teja'nın bir karesi
“Filmde harika anlar var”

Bir hayran, bir hayran olarak filmi gerçekten beğendiğini yazdı: “Ravi Anna Manchi bir film ichadu mesajı attı. Ravi Anna'nın ekrandaki varlığı ilahi düzeyde. Urike Annaru Kitlesi Maharaja Ani. Kelimenin tam anlamıyla: Yedupu vachindhi. Konni Visuals'ın aklına bir şey gelmedi. PUBG dövüş oyunu. Güzel anlar ayithe baaga unnai. Bir kült hayran olarak incelemem 3/5. (Ravi Bruder'ın filmi güzel bir mesaj içeriyor ve ekrandaki varlığı muhteşem. Buna Mass Maharaja denmesinin bir nedeni var. Neredeyse ağlıyordum ve PubG dövüş sahnesi gibi bazı görseller aklımda kaldı. Filmin öne çıkanları var, bu benim incelemem. bir hayran.) (aynen böyle)”

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Başka bir hayran da filmdeki aksiyona dikkat çekerek şöyle yazdı: “Aah Guns ni Iron Bars lo, Tyres lo, Vigraham lo pettadam..” Ne vizyon. Ne düşünce. Beklenmedik ve saf tüyler diken diken olma hissi. Adi. (Silahları demir çubuklarda, lastiklerde ve putlarda saklamak ne büyük bir vizyon ve düşünceydi. Beklenmedik bir şeydi ve tüylerimi diken diken etti.) (aynen)”

“Filmin ikinci yarısı daha iyi”

Bazıları, filmin ilk yarısının Ravi Teja'yı göstermek yerine karakterini vurgulamaya çok fazla odaklandığını belirtti. Bir hayran şunları yazdı: “Şovum bitti, ikinci yarı ilkinden daha iyi. İlginç bir olay örgüsüne sahip değerli bir başlangıç ve doruk noktası. Harika aksiyon bölümleri artışlarla iyi sonuç verdi. İyi teknik ve üretim değerleri. Davzand BGM iyi çalıştı. 2,5/5,0 #Kartal. (aynen böyle)”

Başka bir taraftar şöyle yazdı: “#Kartal ilk yarı ortalamasının ve ikinci yarı ortalamasının altında. Raviteja düz BGM ile elinden gelenin en iyisini yaptı, çok fazla yükseklik değişikliği yaptı. 2. bölüm için her şey hazırlandı. (aynen)”

“Rutin ama ilginç”

Bir hayran, “Kartal”ın normal bir hikayesi olmasına rağmen onu ilginç kılan şeyin doğrusal olmayan senaryosu olduğuna dikkat çekti. Şöyle yazdılar: “#EAGLE İNCELEMESİ.. Ultra şık ve kitlesel vidhvamsam (yıkım) @RaviTeja_offl tarafından. Doğrusal olmayan bir senaryoya ve ilginç bir anlatıma sahip rutin bir hikaye. Görüntü yönetmenliği ve yönetmenlik Karthik Gattamaneni'ye ait… Yeni deneyimler edinmek için filmi izleyin. (aynen böyle)”

“Vikram'dan ilham aldık”

Bir hayran filmin kusurlarına dikkat çekerek şunu yazdı: “İlk yarı gayet iyiydi. İlk sahneden itibaren anlatı birden fazla bakış açısıyla ortaya çıkıyor ve bu da iyi yapılmış. Yapım değerleri, fon müziği ve görüntü yönetmenliği harika. Ravi Teja'nın şu ana kadar sınırlı diyalogları var ve ekrandaki varlığı sınırlı ama diğer tüm karakterler tarafından güçlendiriliyor. Diyaloglar anlaşılmaz ve pek tatmin edici değil. İkinci yarıyı sabırsızlıkla bekliyorum #Kartal” ve ekliyor: “Yönetmenin Vikram filminden de çok ilham aldığını hissettim çünkü anlatım modeli ve görüşler #Kartal ile benzer formattaydı.” (sic)”

“Tekleme”

Bir film tutkunu, filmin tamamen başarısız olduğunu düşündü ve şunu yazdı: “#Eagle #EAGLEonŞUB 9'da #EagleMovie #eaglereview Filmde, kahraman bir keskin nişancıdır ve aşk şarkısı da dahil olmak üzere tüm çekimleri mükemmel ve doğrudur, ancak ne yazık ki bu filmin tamamı.” büyük bir hata. (aynen böyle)”

Bir diğeri, yönetmenlerin söz konusu filme odaklanmak yerine devam filmlerini duyurmayı bırakması gerektiğini söyledi: “Yönetmenler, ilk bölümün algısını olumsuz etkileyeceği için yaptıkları her film için 2. bölümü duyurmaktan kaçınmalıdır. Bunun yerine yönetmenler, Bölüm 1'in izleyicilerde hem eleştirel hem de ticari açıdan yankı uyandırmasını sağlamaya öncelik vermeli #Kartal #raviteja. (aynen böyle)”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde