Ekibi, Naga Chaitanya’nın Bhool Bhulaiyaa 2’nin Telugu versiyonunu yapmayacağını doğruladı

Yakın zamanda Tamil-Telugu çift dilli dizisi Custody’de rol alan aktör Naga Chaitanya, son raporların aksine Kartik Aaryan’ın korku komedisi Bhool Bhulaiyaa 2’nin Telugu versiyonunda rol almayacak. Oyuncunun ekibi, projeye imza attığı iddialarını yalanlayan bir açıklama yaptı. Ayrıca okuyun: Bhool Bhulaiyaa 2 İncelemesi: Başrol Oyuncusu “Kartik Aaryan” Orijinaline Karşı Çıkıyor

Naga Chaitanya’nın ekibi, Bhool Bhulaiyaa 2’nin Telugu versiyonundaki başrolüyle ilgili raporları ele aldı.
Bhool Bhulaiyaa 2’nin Telugu versiyonu

Chaitanya’nın Kartik Aaryan rolünü yeniden oynayacağı bildirilirken, Jyotika’nın Tabu oynamak için imzalandığı bildirildi. Bir korku komedisi olan Bhool Bhulaiyaa 2 gişeyi ateşledi ₹200 crore brüt kazanç. Filmde ayrıca Kiara Advani rol aldı.

Naga Chaitanya, Bhool Bhulaiyaa 2’de oynadığıyla ilgili raporlar hakkında

Chaitanya’nın ekibi, yeniden yapımın bir parçası olmadığını açıklayan bir açıklama yaptı. Açıklamada, “GERÇEK KONTROL: @Chay_Akkineni’nin #BhoolBhulaiya2’nin Güney uyarlamasını yapacağına dair sosyal medyada dolaşan haberler tamamen asılsızdır. Saygıdeğer medya yetkililerinden bu yalan haberi yaymamalarını rica ediyorum.”

Geçen yıl Naga Chaitanya, Bollywood’daki ilk çıkışını Aamir Khan’ın Forrest Gump’ın Hindistan uyarlaması olan Laal Singh Chaddha ile yaptı. Filmde Chaitanya, bir ordu subayı olan Balaraju’yu canlandırdı. Mirch 9 ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, filmin gişedeki başarısızlığından bahsetti ve hiç pişmanlık duymadığını ve Aamir Khan ile çalışmayı gerçekten takdir ettiğini söyledi.

“Bu projeyi yapmamın ana nedeni Aamir efendim ile seyahat etmekti. Bir aktör olarak, ondan bir şeyler öğrenmek için onunla sadece iki günlüğüne seyahat edebilmeyi isterdim. Projeye bu tavırla girdim. Ama onunla 5-6 ay çalışmam gerekti.” Ayrıca senaryoyu ilk okuduğunda kişisel olarak bağlı hissettiği bir senaryo olduğunu da sözlerine ekledi.

“Sir Aamir’in çalışma şeklinde bile çok fazla dürüstlük vardı. Bu yolculukta onu takip ettim ve hiç pişman değilim. Filmin yürümemesi üzücü ama hem profesyonel hem de kişisel olarak kendimi daha gelişmiş bir insan olarak gösterdim. Bana öğrettikleri sayesinde oldu” dedi.

Oyuncu bundan sonra Prime Video dizisi Dootha’da izlenecek. Bu yıl için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu onun OTT çıkışı.

ot:10