Harish Shankar, Jr NTR'den Ramayya Vasthavayya konusunda Chota K Naidu'yu eleştirdi: 'Sürekli hakarete uğruyorum'

Görüntü yönetmeni Chota K Naidu geçtiğimiz günlerde yönetmen Harish Shankar'ın Jr NTR ve Samantha Ruth Prabhu'nun başrollerini paylaştığı 2013 yapımı Ramayya Vasthavayya filmi hakkında bazı yorumlarda bulundu. Yıllar önce filmi çekerken yaşananları anlattı ama Harish gücendi. (Ayrıca Okuyun: Harish Shankar Netflix'i eleştiriyor, 'Telugu olmayan zihinlerde' dil engelinden bahsediyor: 'Bu bizim için zorlaşıyor…')

Jr NTR, Ramayya Vasthavayya'dan bir kare.
Chota K Naidu'nun Açıklaması

ile görüşmede iDream MedyaChota, Harish'in filmi çekerken işini sık sık bıraktığını söyledi. Şöyle dedi: “Ramayya Vastavayya için Harish Shankar ile çalıştığımda, o her zaman müdahale etti. Bir şeyin neye benzemesini istediğini hayal etti ve müdahale etmeye devam etti. Ona açıklamaya çalıştım ama dinleyecek ruh halinde değildi. Vazgeçtim ve sadece işimi yaptım.”

HT, kriketin her zaman, her yerde yakalanması için tek adres olan Crick-it'i tanıtıyor. Şimdi keşfedin!

Chota, aynı röportajda Jr NTR'ye övgüler yağdırdı ve onu bir “dahi” ve annesi Shalini tarafından “mükemmel” olarak şekillendirilmiş bir aktör olarak nitelendirdi. Oyuncunun sette ne kadar disiplinli olduğundan bahsetti ve onu sete herkesten önce gelen biri olarak tanımladı. Ramayya Vastavayya vizyona girdikten sonra gişede kötü performans gösterdi.

Taylor Swift baktığınız her yerde. Merak ediyorum onun nesi özel? Swift ile ilgili her şeye giriş niteliğindeki uzun metrajlı hikayemizi okuyun

Harish Shankar hakarete uğradı

Harish şununla bir not paylaştı:

Şöyle yazdı: “Bir keresinde senin (Chota) uzaklaştırıldığın ve başka bir kameramanla çekim yaptığın söylenmişti. Ancak Gabbar Singh (2012) çok başarılı olduğundan insanlar bir kameramanı ortadan kaldırdığım için kibirli davrandığımı düşünebilirdi. Raju garu'nun (Dil Raju) söyledikleri sayesinde filmi seninle tamamladım.”

Ayrıca Chota'nın 10 yılda 10 röportaj vermiş olabileceğini ancak kendisinin 100 röportaj verdiğini ve hala onun hakkında kötü konuşmadığını belirtti. “Hiçbir yerde senin hakkında yanlış bir şey söylemedim. Ama sen defalarca benim hakkımda kötü konuştun. Konuştuğum kişi sormasa bile, benimle hiçbir alakası olmasa bile sürekli hakarete uğruyorum.”

Ayrıca bu notu artık yalnızca “arkadaşları ve hayranları”nın sessizliği konusunda kendisini sorgulaması nedeniyle yazdığını da açıkladı. Notu bir uyarıyla bitiriyor ve kendisi hakkında konuşmayı bırakmasını istiyor: “Sana hâlâ saygı duyuyorum, bu yüzden lütfen böyle kalsın. Aksi takdirde platform ne olursa olsun her gün bekleyeceğim.”

İş geliyor

Harish şu anda Ravi Teja'nın Hint filmi Raid'in yeniden yapımı olan Mr Bachchan'ı ve Pawan Kalyan'ın Tamil filmi Theri'nin yeniden yapımı olan Ustaad Bhagat Singh'i yönetiyor.