Hayranlar Sai Durgha Tej'in Allu Arjun'u Twitter ve Instagram'da takip etmeyi bıraktığını fark etti

Çarşamba günü Andhra Pradesh'in Başbakan Yardımcısı olarak yemin ederken tüm gözler Pawan Kalyan'ın üzerindeydi. Ancak keskin gözlü hayranlar ailesi hakkında başka bir şey daha keşfettiler: eski adıyla Sai Dharam Tej olan aktör Sai Durgha Tej, kuzeni aktör Allu Arjun'u hem X'te (eski adıyla Twitter) hem de Instagram'da takip etmeyi bıraktı. (Ayrıca Okuyun: Allu Arjun, David Warner'ın yeni reklamda Pushpa'ya dönüşmesine tepki gösteriyor; hayranlar onun 'kazara Avustralya'da doğduğunu' söylüyor Watch)

Sai Dharam Tej ve Allu Arjun'un her zaman yakın bir bağı vardı.
Sai Durgha Tej, Allu Arjun'u takip etmeyi bırakıyor

Hayranlar Çarşamba gecesi X'in Sai'nin hem Allu'yu hem de eşi Sneha Reddy'yi her iki sosyal medya platformunda da takipten çıkardığına inanmadıklarını ifade etti. Allu ailesinin takip ettiği tek üye Allu Sirish'tir.

Artık kriketteki en sevdiğiniz oyunu izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Hayranlar, Sai'nin Instagram'da yalnızca Sirish'i takip ettiğini gösteren ekran görüntülerini paylaşmaya başladı ve şunu yazdı: “Aktör #SaiDharamTej, Instagram ve Twitter'da #AlluArjun'u takip etmeyi bıraktı.”

Bir diğeri şöyle yazdı: “Aktör #SaiDharamTej sosyal medyada hem #AlluArjun'u hem de #SnehaReddy'yi takip etmeyi bıraktı ve artık yalnızca #AlluSirish'i takip ediyor.”

Ne yazık ki hayranlar da hemen taraf olmaya ve oyunculara hangi tarafta olduklarına bağlı olarak hakaretler yağdırmaya başladı.

Ne oldu?

Hindustan Times, kuzenler arasında kavga olup olmadığını öğrenmek için Sai ve Allu'nun ekibiyle temasa geçti. Hala bir cevap bekleniyor. Allu, X'te hiç kimseyi takip etmedi ve karısını yalnızca Instagram'da takip etti.

Aileye yakın bir kaynak, Sai'nin bir süredir Allu'yu takip etmeyi bıraktığını söylüyor. Bize şunu söylediler: “Seçimlerden hemen sonra Sai'nin Arjun ve Sneha'yı takipten çıkardığını insanlar ancak şimdi anladılar.” Hem oyunculuk ekibi hem de kaynak ayrıntı vermeyi reddetti.

Allu Arjun 'tarafsız' olduğunu söylüyor

Allu, Pawan'ın Jana Sena Partisi'nin (JSP) Andhra Pradesh'teki seçimi kazanmasından bu yana kayıp. Aktör ne Andhra Pradesh'teki yemin töreninde ne de Pawan Haydarabad'da ailesiyle birlikte zaferi kutlarken orada değildi. Sai Durgha Tej, Varun Tej ve diğer kuzenleri de oradaydı. Allu, seçimler öncesinde amcası Pawan'ı desteklemek için tweet attı ve daha sonra YSRCP seçim bölgesi adayı S. Ravi Chandra Kishore Reddy'yi desteklemek için Nandhyal'a gitti.

Daha sonra şunları söyledi: “Öncelikle hiçbir siyasi partiye mensup olmadığımı açıklığa kavuşturmak isterim. Tarafsız kalıyorum ve siyasi eğilimleri ne olursa olsun halkımı destekliyorum. Bunlar arasında her zaman yanında olacağım amcam Pawan Kalyan, arkadaşım Ravi ve kayınpederim Bay Reddy de var. Arkadaşım Bay Ravi'ye ona destek olacağıma dair söz verdim ama geçen sefer bunu yerine getiremedim. Sözümü tutmak için bu sefer onu desteklemek üzere Nandyal'a gittim.”