James Cameron, SS Rajamouli hakkında: RRR'nin muhteşem olduğunu düşündüm

Yönetmenler James Cameron ve SS Rajamouli, 2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde buluştuklarında, 10 dakikalık buluşmaları kasabanın konuşulan konusuydu. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Saturn Ödülleri'nde bir muhabir toplantıyı gündeme getirdi ve James şunları söyledi. (Ayrıca Okuyun: Prabhas, SS Rajamouli'ye şunu söylüyor: 'Gizliliğimi kaybetmemden Baahubali'yi suçladım')

James Cameron ve SS Rajamouli'nin Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde sohbet ettiği zamana geri dönüş
“Dürüsttüm”

James, “RRR adında harika bir film yapan Rajamouli ile tanıştığınızı gördüm, bunun hakkında konuşun” diye sorulduğunda James şöyle yanıtladı: “O zamanlar ona karşı dürüsttüm ve bunun muhteşem bir iş olduğunu düşünmüştüm.” Hint sinemasının geniş bir kabulle dünya sahnesine çıkışını izleyin.”

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

RRR'nin resmi hesabı, tam potansiyelini geliştireceklerine dair klibi paylaştı. #RRRRFilm. (aynen böyle)”

Rajamouli James'le tanıştığında

2023'te Jr. NTR ve Ram Charan'ın başrol oyuncusu RRR, 'Naatu Naatu' şarkısıyla Altın Küre ve Oscar kazanarak tarih yazdı. Bu yılın başlarında Rajamouli, James'le tanıştı ve Instagram'da bundan fışkırarak şunları yazdı: “Muhteşem James Cameron, RRR'yi izledi. Filmi o kadar beğendi ki eşi Suzy'ye tavsiye etti ve onunla birlikte tekrar izledi: “Efendim, filmimizi analiz ederken bizimle birlikte 10 dakika geçirdiğinize hala inanamıyorum. Dediğiniz gibi, DÜNYANIN ZİRVESİNDEYİM…İkinize de teşekkür ederim (sic).”

Satürn Ödülleri

James, Saturn Ödülleri'nde, biri “Avatar: The Way of Water” filmiyle En İyi Yönetmen ödülü de dahil olmak üzere dört ödül kazandı. People'a filmin devam filmleri hakkında konuşurken şöyle dedi: “Beşinci filmi bitirdik ve altıncı ve yedinci film için fikirlerim var, ancak o noktada muhtemelen bayrağı devredeceğim.” Yani ölümlülük yaklaşıyor. . Ama yaptığımız işten keyif alıyoruz demek istiyorum. Onu seviyoruz. Harika insanlarla çalışıyoruz.”

Sırada Rajamouli var

Pek çok beklenti Rajamouli'nin gelecek filmine bağlı. Henüz adı açıklanmayan aksiyon-macera filminde Mahesh Babu rol alacak ve babası yazar Vijayendra Prasad tarafından kaleme alınan hikaye Indiana Jones'a dayanacak. Film yakında gösterime girecek ve şu anda ön prodüksiyon aşamasında.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde