Janhvi Kapoor, Jr NTR’den Devara’yı çekmenin “eve dönüş” gibi hissettirdiğini söylüyor.

Janhvi Kapoor Telugu’daki ilk çıkışını Jr NTR ile birlikte Devara filminde yapacak. Şimdi, Galatta Plus ile yaptığı röportajda Janhvi, Devara’da çalışmaktan bahsetti ve süreci “uygun” ve “son derece özgürleştirici” olarak nitelendirdi. (Ayrıca okuyun: Janhvi Kapoor, Telugu’nun İlk NTR 30’unun İlk Doğum Günü Posterini Paylaşıyor: ‘En sevdiğim Jr-NTR’ye yelken açmak için sabırsızlanıyorum’)

Janhvi Kapoor, Jr NTR ile birlikte.
Devara için çekimler

Janhvi, Galatta Plus’a verdiği röportajda ilk kez güney sektöründe çalışmaktan bahsetti ve şunları söyledi: “Film için üç gün çekim yaptım. Çok hoştu. Çok sevgi doluydun. İstediğim her şey bu.” Bunu çok uzun zamandır yapıyorum. Sete gittiğimde bana brifing verdiklerinde ve kamera önünde eğlendiğimde bu çok özgürleştiriciydi. Oradaki insanlar bile beni kollarını açarak karşıladılar. Sanki eve dönüş gibiydi.”

Janhvi’ye dille nasıl başa çıktığı sorulduğunda, şu ana kadar çektiği üç günün yalnızca tepki çekimleri olduğunu, dolayısıyla dilin olmadığını açıkladı. Eylül ayında çekimlere başlayacaktı.

Janhvi, Jr NTR ile çalışma hakkında

Janhvi, doğum gününde yaklaşan Telugu filminin ilk posterini paylaşmıştı. Yönetmenliğini Koratala Shiva’nın üstlendiği filmde, başka bir Bollywood oyuncusu Saif Ali Khan da düşman rolünde yer alıyor.

Daha önce Janhvi, 2023 India Today Toplantısı’nda şöyle demişti: “Gerçekten günleri geri sayıyoruz.” Müdüre her gün mesaj atıyorum. Jr NTR ile çalışmak bir rüyaydı. Geçenlerde RRR’yi yeniden izledim. Sahip olduğu karizmanın büyüklüğü. Onunla ekran alanını paylaşmak hayatımın en büyük zevklerinden biri olacak. Onu ortaya koydum. Bunun için her gün dua ettim. Her röportajımda NTR ile çalışmak istediğimi her zaman söyledim efendim. Bu film, bu (yaklaşımın) benim için ilk kez işe yaraması olabilir. Evrene verdiğiniz şeyin, çektiğiniz şey olduğuna inanıyorum. Her zaman pozitif olmayı ve işimi yapmayı öğrendim.”

Janhvi en son Nitesh Tiwari’nin Bawaal filminde görüldü; bu film, evlilikteki anlaşmazlıkları Auschwitz’le ve açgözlü insanları Hitler’le kıyaslama konusunda tartışmalara neden oldu. Hem Yahudi örgütü Simon Wiesenthal Center hem de İsrail Büyükelçiliği filmi kınadı.

toplam:10