Janhvi, South’un çıkışında Jr. NTR ile çalışmak için “dua ettiğini” söylüyor.

Aktör Janhvi Kapoor, Jr NTR ile Güney’deki ilk çıkışını anlattı ve bunu nasıl ortaya koyduğunu açıkladı. Filminin adı geçici olarak NTR 30. Janhvi, oyuncuyla çalışmayı bir “rüya” olarak nitelendirdi ve ayrıca yakın zamanda En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar kazanan RRR adlı filmini yeniden izlediğini iddia etti. Ayrıca okuyun: Janhvi Kapoor, NTR 30’da Jr. NTR ile birlikte Telugu çıkışını yapıyor

Janhvi Kapoor, Güney’deki ilk çıkışında Jr. NTR ile oynayacak.

Janhvi Kapoor ve Jr. NTR’nin filmi bir aksiyon filmi olarak lanse ediliyor. Telugu film endüstrisindeki ilk filmi olacak ve Koratala Siva tarafından yönetilecek. Doğum gününde yaklaşan Telugu filminin ilk afişini paylaştı.

India Today Conclave 2023’te bunun hakkında konuşan Janhvi Kapoor şunları söyledi: “Günler kelimenin tam anlamıyla geri sayıyor. Yönetmene her gün yazıyorum. Jr NTR ile çalışmak bir rüyaydı. Geçenlerde RRR’yi yeniden izledim. Sahip olduğu karizma seviyesi. Onunla ekran alanını paylaşmak hayatımın en büyük zevklerinden biri olacak.”

“Ben tezahür ettirdim. Bunun için her gün dua ettim. Her görüşmemde NTR ile çalışmak istediğimi söyledim efendim. Bu film, bu (yaklaşım) benim için ilk kez işe yaramış olabilir. Evrene getirdiğin şeyin, kendine çektiğin şey olduğuna inanıyorum. Her zaman pozitif olmayı ve işinizi yapmayı öğrendim. Hikayeden alınacak ders bu,” diye ekledi Tarak ile çalışmak istediğini ekledi.

Janhvi Kapoor, merhum aktör Sridevi ve film yapımcısı Boney Kapoor’un kızıdır. Telugu filmini bu ayın başlarında Instagram’da duyurmuştu. Gönderisinde, “Sonunda burada (sarılma yüz emojisi). En sevdiğim @jrntr (kırmızı kalp emojisi) ile yelken açmak için sabırsızlanıyorum. #NTR30.” İlk poster, Janhvi’nin dönüp gülümserken kayaların üzerinde oturduğunu gösteriyordu. Pembe ve mavi geleneksel bir kıyafet giymişti. Muhtemelen önümüzdeki ay çekimlerine başlanacak.

Janhvi en son hayatta kalma gerilim filmi Milli’de görüldü. Mathukutty Xavier tarafından yönetildi. NTR 30, Jr. NTR’nin yedi yıl sonra Koratala Siva ile yeniden bir araya gelmesine işaret ediyor. Janatha Garage’da birlikte çalışmışlardı.

ot: 10