Japon hayranlar Ram Charan, Jr. NTR'nin 'RRR' filminin çekildiği yerleri ziyaret ediyor. Saygınlık

Başrollerini Ram Charan, Jr NTR, Alia Bhatt ve Olivia Morris'in paylaştığı SS Rajamouli'nin RRR filminin sinemalarda gösterime girmesinden bu yana iki yıl geçti ama yine de hayranlar film hakkında hâlâ heyecanlı. Japonya'dan iki hayran yakın zamanda Hindistan'ı ziyaret etti ve filmden sahneleri yeniden canlandırmak için çekim yerlerini ziyaret etmeye karar verdi. (Ayrıca Okuyun: Ed Sheeran Hindistan'a olan sevgisinden bahsediyor: 'RRR çılgınca, inanılmaz')

Japon hayranlar RRR'den sahneleri gerçek film mekanlarında yeniden canlandırdı
İyileşmeler

Hayranlar, Ram ve NTR karakterleri Ramaraju ve Bheem'in dağların yakınında ve bir başkasının bisiklet ve at üstünde fotoğraflarını paylaştılar ve X'te Japonca şöyle yazdılar: “Kardeşimle geçirdiğim günler benim 'hazinem'.” Rama ve Bheem'in gördüğü manzara bu!!!?!!!!! (sic)” Başka bir gönderide “Dosti” şarkısının yerini keşfetmek için yedi saat yol gittikleri ortaya çıktı. Şöyle yazdılar: “Her iki yönde de yedi saatlik bir yolculuktan sonra, Dosti'de Rama ve Akhtar'ın yan yana koştuğu yola doğru yürüdüm! İkimizin de gördüğü manzarayı görünce duygulandım. (aynen böyle)”

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

Hayranlar ayrıca Haberlarından birinde Ramaraju ve Bheem gibi giyinip komik bir şekilde bisiklete biniyormuş gibi yaparak sahneleri yeniden yarattılar. RRR'nin resmi sayfasında gönderilerden birini yazıp paylaştılar: “İkiniz de orada mıydınız? #RRR filmi.” Bir başkasını paylaşarak şöyle yazdılar: “Aman Tanrım!! Eşsiz aşk. Japonya'dan Hindistan'a kadar tüm yolu dolaştım, yeri buldum ve #RRRRFilmini eşi benzeri olmayan bir şekilde kutladım!! (aynen böyle)”

Japonya'da özel gösterim

RRR'nin yapımcıları 18 Mart'ta Japonya'da filmin özel bir gösterimine ev sahipliği yapacak. Rajamouli'nin etkinliğe katılması bekleniyor. RRR ekibi, özel gösterinin biletlerinin internette yayınlandıktan sonra bir dakikadan kısa sürede tükendiğini iddia ederek X'e şunları yazdı: “Japonya'da sinemalarda gösterime gireli neredeyse 1,5 yıl oldu. O tarihten bu yana hâlâ sinemalarda oynanıyor ve 18 Mart'taki gösterinin biletleri bir dakikadan kısa sürede tükendi. Absolute RRRAMPAGE…(sic)” RRR, 25 Mart 2022'de Hindistan'da ve aynı yılın 21 Ekim'inde Japonya'da piyasaya sürüldü.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde