Jr NTR, Chiranjeevi, Nagarjuna ve Nani, Pawan Kalyan'ı AP seçimlerindeki zaferinden dolayı tebrik etti: 'Sen oyunun kurallarını değiştiriyorsun'

Janasena Partisi'ni (JSP) kuran ve Telugu Desam Partisi (TDP) ve Bharatiya Janata Partisi (BJP) ile ittifak kuran aktör Pawan Kalyan, AP seçimlerinde dikkat çekici bir performans sergiledi. Partisi yarıştığı 21 sandalyenin tamamını kazandı ve Pithapuram seçim bölgesinden milletvekili oldu. Kazandığına ilişkin haber, ailesinden, ünlülerden ve X'teki (eski adıyla Twitter) hayranlarından çok sayıda tebrik mesajına yol açtı. (Ayrıca Okuyun: Pawan Kalyan siyasi zaferini Tholi Prema'nın başarısıyla karşılaştırıyor: 'Yıllardır zafer yaşamadım')

Chiranjeevi Jr. NTR ve diğer ünlüler, Pawan Kalyan'ı galibiyetinden dolayı tebrik etti.
“Maçın adamı sensin”

Kardeşi aktör Chiranjeevi, Pawan'ı “maçın adamı” ve AP seçimleri için “oyun değiştirici” olarak nitelendirdi. Şöyle yazdı: “Sevgili Kalyan Babu, Andhra Pradesh halkının muazzam ve fantastik yetkileri beni heyecanlandırıyor. Siz gerçekten bu seçimin oyun değiştiricisisiniz. Sen maçın adamısın!”

Bir günde 360 milyon Hintli bizi ziyaret etti ve genel seçim sonuçları için Hindistan'ın tartışmasız platformu olarak bizi seçti. En son güncellemeleri burada keşfedin!

Bu büyük sonuca, AP halkına olan derin ilginiz, öngörünüz, devletin kalkınması konusundaki samimi arzunuz, fedakarlığınız, siyasi stratejileriniz yansıdı. Seninle gurur duyuyorum! Tebrikler!!!” diye ekliyor, “Dürüstlüğünüz, samimi çabalarınız ve güçlü desteğinizle, devletin benzeri görülmemiş bir büyüme yoluna girmesine ve halka olağanüstü iyi hizmet etmesine yardımcı olacağınızdan eminim. Sevgi ve selamlar!!!”

“Pawan büyük bir başarı elde etti”

Balakrishna'nın da aralarında bulunduğu aile üyeleri TDP'de yer alan ve çoğunluğu kazanan Jr NTR, Pawan dışında onları da başarılarından dolayı tebrik etti. Şöyle yazdı: “Sevgili @ncbn, Mavayya'yı (Amcam) bu tarihi başarıdan dolayı en içten tebriklerim…Umarım başarınız Andhra Pradesh eyaletini kalkınma yoluna taşıyacaktır.”

Jr NTR ayrıca Balakrishna'yı tebrik etti ve şunu yazdı: “Ezici bir çoğunlukla @naralookesh kazandı. Üçüncü kez kazanan ve milletvekili @sribharatm olarak kazanan Balakrishna babai'ye (amcam) ve @PurandeswariBJP atta'ya (teyzeme) en iyi dileklerimi sunuyorum.” .”

Ünlüler Pawan Kalyan'ı tebrik etti

“Sayın Başbakan @narendramodi Ji, @ncbn garu ve @PawanKalyan Garu'dan oluşan NDA ittifakını AP'deki büyük zaferlerinden dolayı tebrik ederiz!! Tanrı sizi korusun,” diye yazdı Akkineni Nagarjuna X'e. Nani şöyle yazdı: “Ekrandaki ve dışındaki kahraman @PawanKalyan gaaru'yu tebrik ederim. Şüphelenilme şekliniz, savaşma şekliniz ve kazanma şekliniz sadece anlatılacak bir hikaye değil, öğrenilecek bir derstir. Sizinle gurur duyuyorum efendim. Umarım yeni zirvelere ulaşırsınız ve çalışmalarınızla örnek olursunuz.”

Pawan'ın yeğeni aktör Sai Durgha Tej (eski adıyla Sai Dharam Tej), sonuçlar açıklandıktan sonra amcasına sımsıkı sarıldığı bir Haber paylaştı ve şöyle yazdı: “Zaferiniz bizim gururumuz… Janasena'mız. @pawankalyan garu, kahramanım, gurum, kalbim ve en önemlisi BENİM SENANI'm.”

Gelecek filmler

Pawan'ın yapım aşamasında üç filmi var. 27 Eylül'de vizyona girecek olan Sujeeth'in They Call Him OG'si, Krish ve Jyothi Krishna'nın Hari Hara Veera Mallu'su ve Harish Shankar'ın Ustaad Bhagat Singh'i var. Pawan'ın odak noktası son birkaç aydır tamamen siyasetti ve artık milletvekili olduğu için siyasete dalmadan önce filmlerinin çekimlerini tamamlayıp tamamlayamayacağı henüz bilinmiyor.