Jr NTR, Fan Shyam’ın ölümüyle ilgili polis soruşturması çağrısında bulundu: “Son derece acı verici”

Aktör Jr. NTR, sadık hayranı Shyam’ın ölümünün ardından yakın zamanda bir açıklama yaptı. Her Jr NTR etkinliğine katıldığı bildirilen Shyam’ın intihar ederek öldüğü bildirildi. Ailesi ve arkadaşları ölümünde bir suç olduğundan şüphelenirken, aktör şimdi öne çıktı ve konuyla ilgili polis soruşturması talep etti. Ayrıca okuyun: Jr NTR hayranları, büyükbabasının 100. doğum günü için NTR Ghat’ı ziyaret ederken etrafını sarıyor.

Jr NTR, hayranının ölümünden sonra açıklama yaptı.
Shyam’ın ölümü üzerine Jr NTR

Tarak, Twitter’da Telugu dilinde bir açıklama yaptı. Çeviri şöyledir: “Shyam’ın ölümünü öğrenmek son derece acı verici. Shyam’ın ailesine başsağlığı diliyorum. Hangi koşullar altında öldüğünü bilmemek herkes için sinir bozucu olmalı. Yetkilileri konuyu acilen incelemeye davet ediyorum” dedi.

Jr NTR, fanın ölümünün ardından bir açıklama yaptı.

Jr NTR, fanın ölümünün ardından bir açıklama yaptı.
Shyam’ın iddia edilen intihar sonucu ölümü

Bu arada, Jr NTR’nin hayranları da Shyam’ın ölüm haberinin duyulmasından bu yana adalet talep etmek için sosyal medyayı kullandı. “#WeWantJusticeForShyamNTR” hashtag’i de sosyal medyada trend oluyor. Tarak taraftarı için adalet çağrısı yapanlara çok sayıda siyasi lider de katıldı.

Telugu Desam Partisi Genel Sekreteri tweet attı: “İşsiz genç Shyam’ın şüpheli ölümünü öğrenmek bana acı veriyor. En derin başsağlığı ailesi ve arkadaşlarına gider. Yerel halkın iddia ettiği gibi YCP liderleri işin içinde olsa bile kapsamlı ve tarafsız bir soruşturmaya ihtiyacı var. Shyam’a adalet sağlanana kadar savaşacağız.”

“EG Bölgesi, Chintaluru’da Shyam’ın trajik ve zamansız ölümü beni derinden üzdü. Ölümünün şüpheli koşulları endişe verici. Adaletin yerini bulmasını sağlamak için bu konunun kapsamlı bir şekilde soruşturulmasını talep ediyorum. YSRCP üyelerinin karıştığı iddia edildi. Katılımları tarafsız olarak değerlendirilmelidir. Şeffaflığı ve adaleti sağlayalım,” diye tweet attı siyasi lider N Chandrababu Naidu.

Raja Deluxe’de Prabhas ile çalışan yönetmen Maruthi de Shyam’ın yasını tuttu. Hayranlar, kahramanlarından iyilikten ve iyi sinemadan başka bir şey beklemiyor. Küçük bir çocuğun bilinmeyen sebeplerle aramızdan ayrılması üzücü.’ Saygıdeğer medyadan rica ediyorum.’ ‘Sinema tutkunu içimizden biri… Sinemanın var olma sebebi. @APPOLICE100’den araştırmasını istiyorum” diye ekledi aktör Nikhil Siddhartha.

İNTİHAR HATTI BİLGİSİ:

Desteğe ihtiyacınız varsa veya ihtiyacı olan birini tanıyorsanız, lütfen en yakın ruh sağlığı uzmanınızla iletişime geçin. Yardım hatları: Aasra: 022 2754 6669; Sneha Hindistan Vakfı: +914424640050 ve Sanjivini: 011-24311918

ot:10