Jr NTR, Ram Charan’ın Oscar 2023’te sahnede Naatu Naatu’yu oynamayacağını söylüyor

Aktör Jr. NTR, kendisinin ve RRR rol arkadaşı Ram Charan’ın 95. Akademi Ödülleri’nde sahnede ikonik şarkı Naatu Naatu’yu seslendirip seslendirmeyeceğiyle ilgili bir soruyu yanıtladı. Yeni bir röportajda Jr. NTR, parçayı icra eden MM Keeravani, Rahul Sipligunj ve Kaala Bhairava hakkında konuştu. Ayrıca kırmızı halıda yürüyenin oyuncu değil Hindistan olacağını söyledi. (Ayrıca Okuyun | Oscar 2023: SS Rajamouli, Naatu Naatu’nun Kostümlerini, Koreografisini ve Daha Fazlasını Tartışıyor)

Naatu Naatu, SS Rajamouli tarafından yönetilen tarihi aksiyon destanı RRR’nin hit filmi. Şarkı MM Keeravani tarafından bestelendi. Yaklaşan Oscar’larda En İyi Orijinal Şarkı Ödülü’ne aday gösterildi. RRR, yirmi yılı aşkın bir süredir Akademi Ödüllerine aday gösterilen ilk Hint filmi. Naatu Naatu, Oscar’a aday gösterilen ilk Hint şarkısıdır.

KTLA’ya konuşan Jr. NTR, etkinlikte naatu naatu ile dans etmekten bahsetti: “Bunun olacağını sanmıyorum. Dört gözle bekliyordum. Ama ne yazık ki prova yapacak vaktimiz olmadı. Çünkü dünyanın en büyük sahnesine hazırlıksız çıkmak istemiyoruz. Yani biz meşguldük, ben meşguldüm ve belki Charan da evde daha önceki birçok taahhütle meşguldü. Yani bilmiyorum. Çalacağımızı sanmıyorum ama Müzik Direktörümüz (MM) Keeravani, şarkının şarkıcıları Rahul (Sipligunj) ve kardeşim (Kaala) Bhairava şarkıyı seslendirecekler. Burada seyirciler arasında oturup şarkıyı izlemek benim için güzel olacak çünkü bu klibi gördüğüm an bacaklarım yeniden ağrımaya başladı.”

Oscar’da kırmızı halıda yürümekten bahseden Jr., NTR’ye ekledi, “Ben buna hazırım. NTR Jr. olacağını sanmıyorum, ben olduğumu düşünmüyorum, o halıyı yürüyecek kişinin Be Komaram Bheem olacağını sanmıyorum. Bu halıyı yürüyecek olanın Hindistan olacağını düşünüyorum. Bence bütün millet olacak, bütün milleti kalbimizde taşıyacağız. Ben olabilirim, Rajamouli olabilir, yardımcı oyuncum Ram Charan olabilir, kalbimizde ulusumuzla gideceğiz. sabırsızlıkla bekliyorum.”

RRR, 1920’lerde gerçek hayattaki iki Hintli devrimci Alluri Sitarama Raju (Ram Charan) ve Komaram Bheem (Jr. NTR) etrafında örülmüş kurgusal bir bağımsızlık öncesi hikayesini konu alıyor. Filmde ayrıca Alia Bhatt, Ajay Devgn ve Shriya Saran da önemli rollerde yer alıyor. Oscar, 12 Mart’ta Los Angeles’ta sahiplerini bulacak.

ot: 10

En iyi haber bültenlerimize abone olun