Jr NTR, ülke depremle sarsılırken Japonya'dan döndüğünde “derin şok yaşadı”

Jr NTR, Japonya'dan yeni döndüğünü doğruladı ve ülkenin aynı sıralarda bir depremle sarsılmasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Oyuncu, X'te (eski adıyla Twitter) yeni yıla girmeden önce tüm Yeni Yıl hafta sonunu Japonya'da geçirdiğini belirtti. Aktör Japonya'da “çabuk iyileşme” için dua etti. Ayrıca şunu okuyun: Jr NTR, Devara'nın yeni posterinde sert görünüyor, ilk bakış 8 Ocak'ta yayınlandı

Jr NTR Japonya'dan döndükten sonra tweet attı.

Jr NTR Pazartesi günü tweet attı: “Bugün Japonya'dan döndük ve depremlerden dolayı derin bir şok yaşadık. Geçen haftanın tamamını orada geçirdim ve etkilenen herkese başsağlığı dileklerimi iletiyorum. İnsanların direncine minnettarım ve hızlı bir iyileşme umudunu taşıyorum. “Güçlü kal Japonya.”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Pek çok kişi onun tweetine yanıt olarak endişelerini tweetledi ve şöyle dedi: “Güvende kal Anna (kardeşim).” Hayranlarından biri X'e şunları yazdı: “Tanrıya şükür Hindistan'a geri döndün.” Güçlü kal Japonya. İlginiz için teşekkür ederiz.” Japon hayran sayfalarından biri tweet attı: “Çok ciddi bir şey oldu, ancak Ishikawa'nın banliyöleri de dahil olmak üzere Japonlar, her durumda RRR Bheem gibi yılmaz bir ruha sahip.”

Pazartesi günü Japonya'nın batısında meydana gelen bir dizi güçlü deprem, en az sekiz kişinin ölümüne, binalara, araçlara ve teknelere zarar verdi. Salı günü bazı bölgelerdeki yetkililer, daha güçlü deprem riski nedeniyle insanları evlerinden uzak durmaları konusunda uyardı. Japonya Meteoroloji Ajansı ayrıca Ishikawa için büyük bir tsunami uyarısı ve Japonya'nın ana adası Honshu'nun batı kıyısının geri kalanının yanı sıra kuzeydeki Hokkaido adası için de düşük seviyeli tsunami uyarıları veya tavsiyeleri yayınladı.

Jr NTR daha önce Japonya'da RRR'yi tanıtmıştı

Jr NTR'nin RRR'si, 2022'de Japonya'da gösterime girdikten sonra en yüksek hasılat yapan Hint filmi oldu. PTI'a göre SS Rajamouli direktörlüğü 410 milyon yenden fazla para topladı ( ₹Japon gişesinde 24,13 crore (yaklaşık). Aktör ve rol arkadaşı Ram Charan daha önce filmin tanıtımını yapmak için Japonya'ya gitmişti.

Jr NTR'nin yakında çıkacak filmi

Jr NTR şu anda bir sonraki Telugu filmi Devara üzerinde çalışıyor. Yılbaşı gecesi, filmin çıkış tarihiyle birlikte oyuncunun yoğun ve sert görünümü de ortaya çıktı. Jr NTR, kendisini bir teknede gösteren görünümü Instagram'da paylaştı ve şöyle yazdı: “Hepinize Mutlu Yıllar diliyorum. 8 Ocak'ta Devara'yı bir an için görmenizi sabırsızlıkla bekliyorum.” Onun ayrıca War 2'si var. Hrithik Roshan'la birlikte.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu dozunuz, filmleriniz, şovlarınız ve ünlü güncellemeleriniz tek bir yerde