Jr NTR’den Ajay Devgn’e kadar ünlüler SS Rajamouli’nin 50. yaş gününü kutluyor

RRR direktörü SS Rajamouli bugün 50. yaş gününü kutluyor. Bu vesileyle birçok ünlü, sosyal medyada film yapımcısına iyi dileklerde bulundu. Jr NTR’den Ajay Devgn’e kadar en büyük yıldızlar film yapımcısına bu özel gününde neler söyledi? Pek çok hayran, en sevdikleri film yapımcısına sosyal medyada da saygı duruşunda bulundu. (Ayrıca okuyun: G20 Zirvesi: Brezilya Devlet Başkanı Lula, RRR’nin kendisini ‘büyülediğini’ söyledi, yönetmen SS Rajamouli tepki gösterdi)

SS Rajamouli 10 Ekim’de 50 yaşına girdi.
Jr NTR Rajamouli’ye dilek diledi

Komaram Bheem karakterini canlandırdığı RRR’de yönetmenle birlikte çalışan Jr NTR, ona dilek dilemek için X hesabını aldı. Aktör, yönetmenle güzel bir anını paylaştığı RRR setlerinden bir BTS fotoğrafı yayınladı. “Doğum günün kutlu olsun Jakkana @ssrajamouli!! Çok sevgiler gönderiyorum…” başlığı okundu.

Ajay Devgn, BTS fotoğrafını paylaştı

Bu arada RRR’de önemli bir rol oynayan Ajay Devgn de yönetmene sosyal medyadan iyi dileklerini sundu. Ajay, Rajamouli’yle birlikte Oscar ödüllü filmin setlerinden bir fotoğraf yayınladı; bu fotoğrafta yönetmen, oyuncuya çekimi açıklıyor gibi görünüyor. “Doğum günün kutlu olsun Rajamouli efendim! Dünyanın dört bir yanındaki kalplere dokunan şaheserler yaratmaya devam edin (yıldız ifadesi),” başlığında yazdı. Ajay Devgan ve SS Rajamouli, 2012 yapımı fantastik filmi Eega’da da birlikte çalıştılar; burada Ajay, Eega’nın Hintçe versiyonu Makkhi için küçük bir seslendirme yapmıştı.

Mahesh Babu ayrıca yönetmene X hesabından dolayı dileklerde bulundu. “Size mutlu bir doğum günü diliyorum @ssrajamouli efendim! Sinematik dehanızla daha nice yıllara!” yazısını okudu.

RRR’ın görkemli başarısının ardından, Oscar ödüllü filmin senaristi ve Rajamouli’nin babası Vijayendra Prasad, devam filminin yolda olduğunu doğrulamıştı. Vijayendra ayrıca Rajamouli’nin devam filmini RRR’ye yönlendirmeyebileceği olasılığını da ima etti.

Bu arada Rajamouli geçen ay Made In India adlı Hint sineması biyografik filminin arkasındaki itici güç olacağını duyurdu. “Hint Sinemasının Babası” Dadasaheb Phalke’ye dayandığı söyleniyor. Film, Ulusal Ödüllü film yapımcısı Nitin Kakkar tarafından yönetiliyor ve altı dilde gösterime girecek: Marathi, Telugu dili, Hintçe, Tamilce, Malayalamca ve Kannadaca. SS Rajamouli’nin yazdığı, daha da büyük bir zorluktur. Çocuklarımız buna hazır ve istekli..
🙂
Büyük bir gururla MADE IN INDIA’yı sunuyoruz…”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
WhatsApp kanalımızı takip etmek için tıklayın.
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında
Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!

toplam:10