Kalki 2898 AD 500 crore sınırını geçerken, yönetmen Nag Ashwin dövüşün ilk günlerini anlatıyor

Nag Ashwin şu anda en son yönetmenlik girişimi Kalki 2898 AD'nin beğeni ve gişe başarısının tadını çıkarıyor. Ancak yönetmen aynı zamanda ilk filmini çekmeye ve yapım şirketini kurmaya çalıştığı sektördeki ilk günlerine de bakıyor. Nag, yeni bir Instagram gönderisinde şu ana kadarki yolculuk için teşekkür etti ve eşi ve yapımcı Priyanka Dutt ve yapımcı Swapna Dutt ile bir fotoğraf paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Kalki 2898 AD dünya çapında gişe koleksiyonu 4. Gün: Prabhas, Deepika Padukone filmi uçup gidiyor ₹500 Cr işareti)

Nag Ashwin'in 'Kalki 2898 AD' filmi 27 Haziran'da vizyona girecek.
Nag'in söyledikleri

Pazartesi günü Nag, Instagram'da Priyanka ve Swapna ile herkesin kameraya gülümsediği mutlu bir fotoğraf yayınladı. Altyazısında şöyle başladı: “Yaklaşık 10 yıl önce üçümüz ilk uzun metrajlı filmimiz 'Yevade'ye birlikte başladık… Vyjayanti zayıf bir dönemdeydi ve bu film riskliydi… Çekimlerin yapıldığı bir günü hatırlıyorum. 20 ekstra ve yağmur yağıyordu… bitiremedik ve geri gelip her şeyi yeniden kurmak zorunda kaldık… bu ek maliyetler hesaba katılmadı ve paniğe kapılmamıza neden oldu…geriye dönüp baktığımızda, bu maliyetler o kadar da yüksek değil…o zamandan bu yana…”

“Gurur duyuyorum ve kutsanmış hissediyorum”

Ayrıca kusurların olabileceğini ancak gelişmeye devam edeceklerini itiraf etti. “10 yıl sonra… birlikte yaptığımız her film sadece gişe rekorları kıran bir başarı değil, aynı zamanda sinema tarihinde küçük bir kilometre taşıdır… Bu ikisinin arasında durmaktan gurur duyuyorum ve kutsanmış hissediyorum… ve yarattığımız imkansız şeylerin bir kısmı… Kusurlar var… geliştirilecek çok yer var… Ve yapacağız. Şimdilik sadece minnettarlık (birleştirilmiş el ifadeleri)” diye sözlerini tamamladı.

Nag, ilk yönetmenlik denemesini 2015 yılında yetişkinliğe geçiş filmi Yevade Subramanyam ile yaptı. Daha sonra aktris Savitri'nin biyografik filmi Mahanati'yi yönetti. Film büyük bir gişe başarısı yakaladı ve ulusal ödüller kazandı. Kalki 2898 AD, Jawan'ı geride bırakarak Hint sinema tarihindeki en büyük açılış günü de dahil olmak üzere birçok gişe rekoru kırdı.