Kalki 2898 AD Ünlü İncelemesi: Ranveer Singh 'Bebeği' Deepika'dan Fışkırıyor; Varun Dhawan ve Vijay Deverakonda bizi sevgi yağmuruna tutuyor

Uzun zamandır beklenen Kalki MS 2898 geçen hafta sinemalarda gösterime girdi ve interneti kasıp kavurdu. Film meraklıları, Nag Ashwin'in yönettiği filmi 'sinematik bir gösteri' olarak nitelendirdi ve Amitabh Bachchan'ın Ashwatthama rolündeki muhteşem performansını övdü. Deepika Padukone ve Prabhas kalpleri kazanırken, pek çok sürpriz görünüm seyircinin daha fazlasını istemesine neden oldu. Hayranların ardından şimdi de birçok ünlü, destansı bilim kurgu filmiyle ilgili dürüst yorumlarını sosyal medyada paylaştı. Kendinize bir göz atın:

Ünlüler İncelemesi Kalki 2898 AD
Ranveer Singh

Filmin gece geç saatlerde Deepika, kız kardeşi Ritika Bhavnani ve annesi Anju Bhavnani ile gösterimini izledikten sonra Ranveer Singh şunları paylaştı: “Kalki 2898 @kalki2898ad – muhteşem bir sinema gösterisi! Sinemanın anlamı budur! Teknik uygulamada benzeri görülmemiş bir incelik. Hint sinemasının en iyisi. Nagi Sir ve ekibini tebrik ederiz! @nag_ashwin, Rebel Star muhteşem! @actorprabhas Ulaganayagan sonsuza kadar eşsiz kalacak! @ikamalhaasan Ve eğer benim gibi sıkı bir Amitabh Bachchan hayranıysanız… bunu kaçıramazsınız! @amitabhbachchan.” Karısına coşkuyla bakan oyuncu şunları yazdı: “Bebeğim @deepikapadukone'a gelince… Her anı zarafetin ve saygınlığınla zenginleştiriyorsun. Ne kadar yoğunluk, ne kadar şiir, ne kadar güç. Onlar kıyaslanamaz. seni seviyorum
❤

Ranveer Singh'in filmi Deepika Padukone ile izledikten sonra Kalki 2898 AD incelemesi

Ranveer Singh'in filmi Deepika Padukone ile izledikten sonra Kalki 2898 AD incelemesi
Varun Dhawan

Bollywood oyuncusu Varun Dhawan, bu büyülü deneyimden çok etkilenerek tweet attı: “Kalki, Hint sineması söz konusu olduğunda hayalini kurduğumuz her şey!! Her resim bir rüyadır; yarattığınız şey sihir ve çılgınlıktan başka bir şey değildir. #Kalki2898AD'de bize bu deneyimi yaşattığınız için teşekkür ederiz.”

Atlee

Shah Rukh Khan'ın başrolünde Deepika'yla birlikte çalışan film yapımcısı Atlee Javan (2023), kendisini oyuncunun büyük bir hayranı olarak tanımladı. Şunları paylaştı: “Kalki, @nag_ashwin Ashwin'in inanılmaz görüntü yönetmenliğinden ve filmin yüksek kalitesinden kesinlikle etkilendi. Sana şapka çıkartıyorum kardeşim! Ve inanılmaz üretim kalitesi için yapımcı @swapnaduttchalasani'ye teşekkür ederiz. Bu film gerçekten her bakımdan nefes kesici. @actorprabhas efendim, performansınız muhteşemdi! @deepikapadukone, Anne, ben senin en büyük hayranınım, çalışmaların çok iyiydi! @amitabhbachchan efendim, bu filmde harikaydınız efendim! Harika bir görsel zevke sahip en iyi eğlence Kalki'dir.”

Deepika'nın Jawan yönetmeni Atlee, MS 2898'deki Kalki'yi inceliyor

Deepika'nın Jawan yönetmeni Atlee, MS 2898'deki Kalki'yi inceliyor
Vijay Deverakonda

Filmdeki çok sayıda kamera hücresi görünümünden biri Telugu'nun gönül yarası Vijay Deverakonda'ydı. Aktör Arjuna rolünü oynadı ve özel görünümü için herhangi bir ücret talep etmediği bildirildi. Performansı sinemalarda hayranlarını coşturdu! Bir gösteriyi izledikten sonra Kalki MS 2898tweet attı: “Filmi yeni izledim. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Ezilmiş. Hint sineması yeni bir seviyeye ulaştı. Bu da neydi böyle? Umarım 1000 crore ve daha fazlasını kazanır.
❤
#Kalki2898AD”

Arjun Kapoor

Ranveer'in meslektaşı ve aktör Arjun Kapoor, incelemesinde Deepika'nın filmini beğendi ve filmi “çığır açıcı” bir film olarak nitelendirdi. Big B'yi “hayranlık uyandıran” olarak nitelendirdi ve Deepika'yı filmin kalbi olarak tanımladı. Arjun şunları söyledi, “Tüm kamera hücrelerine, takım oyuncusu oldukları ve sürüşten keyif aldıkları için herkese teşekkür ederim!!! Bu destanın ve bu heyecan verici hikayenin parçası olan her teknisyene saygılarımı sunuyorum!!! Ama son olarak bu vizyonu destekleyen ve bunu hayata geçiren üreticilere. Hint sinemasının bu şekilde büyüdüğünü görmek beni gururlandıran bir sinema deneyimi… Kuzeyi, Güneyi, Doğuyu, Batıyı unutun… bu epik boyutlarda gerçek bir pan-Hint filmi!!!”

Arjun Kapoor, Kalki'yi (MS 2898) değerlendiriyor

Arjun Kapoor, Kalki'yi (MS 2898) değerlendiriyor
SS Rajamouli

Kamera hücresi görünümüne sahip bir başka popüler yıldız Kalki MS 2898 Prabhas'ın Baahubali direktörü SS Rajamouli idi. Filmi Twitter'da övdü ve şöyle yazdı: “#Kalki2898AD'deki dünya inşasını çok sevdim…İnanılmaz konumlarıyla beni farklı dünyalara taşıdı. Darling, zamanlaması ve rahatlığıyla harikalar yarattı… Amitabh ji, Kamal efendim ve Deepika'dan büyük destek. Filmin son 30 dakikası beni bambaşka bir dünyaya götürdü. Nagi'ye ve tüm Vyjayanthi ekibine eşsiz uygulama çabaları için teşekkür ederiz.”

Filmi henüz izlemediyseniz ünlülerin bu övgü dolu yorumları sizi biletlerinizi almaya ikna etti. Kalki MS 2898?