Kalki 2898 MS Fragmanı: Prabhas, Deepika Padukone, Amitabh Bachchan ve Kamal Haasan'ın Rolleri Hakkında 5 İpucunun Çözülmesi

Yönetmen Nag Ashwin, Cuma günü Kalki 2898 AD için film hakkında daha önceki tanıtım materyallerinden çok daha fazlasını ortaya koyan yeni bir fragman yayınladı. Daha yakından bakıldığında Prabhas, Deepika Padukone, Amitabh Bachchan ve Kamal Haasan'ın oynadığı roller hakkında çok şey ortaya çıkıyor. İşte yapımcıların fragmanda ortaya çıkardığı 5 ipucu. (Ayrıca Okuyun: Sandeep Reddy Vanga Prabhas, Deepika ve Amitabh'ın Kalki 2898 AD fragmanını neden 'üç kez' izlediğini açıklıyor: 'Bu kesinlikle bir…')

Prabhas, Kamal Haasan, Deepika Padukone, Kalki'de Amitabh Bachchan MS 2898.
SUM-80 Kalki'yi taşıyor

Fragmanın başında Ashwatthama (Amitabh) görünüşe göre SUM-80 namı diğer Sumathi'ye (Deepika) şöyle diyor: “Tüm evrenin Tanrı'da bulunduğunu söylüyorlar. Ama Tanrı'nın Kendisi sizin bedeninizde yaşıyor.” Ashwatthama açıkça SUM-80 ile konuşurken gösterilmese de, bir sonraki çekimde onun bir araçtan inmesine yardım ettiği görülüyor. Diyalog ve karakterin adı Deepika'nın bebeğinin Kali Yuga'yı sona erdirecek avatar olan Kalki olacağını doğruluyor. Fragmanda çalan şarkı da bunu gösteriyor.

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin
Ashwatthama tövbe ediyor

Fragmanda Ashwatthama'nın SUM-80'i ve çocuğunu korumaya yemin ettiği ve görünüşe göre geçmişinden pişmanlık duyduğu görülüyor. Hatta başına konan ödülün komplekse girmesine nasıl yardımcı olacağını düşünebilen Bhairava (Prabhas) ile bile savaşır. Tek çekimde, Ashwatthama'nın kendisini benzer bir durumda bulduğu bir savaş geçmişine geçerken Bhairava'nın Ashwatthama'yı zorladığı görülüyor. Fragmanın ilerleyen kısımlarında Uttara'nın (Malvika Nair) bebeğinin Mahabharata'da Brahmastra tarafından Ashwatthama olduğu için öldürüldüğü görüntüsü de yer alıyor.

Ashwatthama Bhairava için çok büyük

Ashwatthama ve Bhairava arasındaki sahneler ilkinin ne kadar harika olduğunu gösteriyor. Bir Telugu kahramanı gibi, elinin bir hareketiyle çok sayıda insanı zahmetsizce yere serebilir, ancak burada bu inandırıcıdır. Her ne kadar ödül için onunla savaşsa da Bhairava'nın bunu yapmak için yenilikçi tekniklere ihtiyacı var gibi görünüyor. Bir çekimde, mücadeleyi dengede tutmak için karavanın sonunda dev bir mekanizmaya pilotluk yaparken ona destek veren botlar giydiği görülüyor, muhtemelen BU-JZ-1 diğer adıyla Bujji'nin bir çeşidi.

Yüce Yaskin bilgeye benzer

Kalki 2898 AD'nin ön gösterimi sırasında Kamal, karakteri Supreme Yaskin'den bahsetti ve şunları söyledi: “Her zaman kötü adamı oynamak istedim ama burada sıradan bir karakteri canlandırmıyorum. Neredeyse akıllıdır… sadece kötü bir fikri vardır. Filmde hamile kalmak istemedim, bu yüzden onun için kabul edilebilir bir görünüm bulduk.” Ancak kimse onun kablolara bağlı da olsa gerçek bir bilge gibi – solmuş – görünmesini beklemiyordu. Yaskin ayrıca şunu söylerken kendisini insanlığın üstünde görüyor gibi görünüyor: “Nesiller boyunca süren sonsuz fırsatlara rağmen, insan kendini rehabilite etmeyi başaramaz ve asla başaramayacak.”

Kadınlar fiziksel özerkliklerini kaybediyor

“Bilge” doğasına rağmen Yaskin, kompleksteki kadınları kendi istekleri dışında yapay olarak hamile bırakıyor gibi görünüyor. Fotoğraflardan birinde, bir cihaz midesini delerken kapsülün içinde acı içinde çığlık atan bir kadın görülüyor. Önceki çekimde SUM-80 ve diğer birkaç kadın gözlerinde korkuyla bakıyor. SUM-80'in de kompleksten, muhtemelen mülteciler ve isyancılar için bir Shangri-La olan Shambala'ya kaçmaya karar vermeden önce burada hamile bırakıldığı ima ediliyor.