Kalki 2898 MS Ön Satış: Prabhas, Deepika Padukone'nin filmi Kuzey Amerika'da 2,6 milyon dolardan fazla hasılat elde etti

Kalki 2898 AD Ön Satış: Nag Ashwin'in perşembe günü vizyona girecek bilim kurgu filmi Kalki 2898 AD'de büyük heyecan var. Filmin ön satışları Kuzey Amerika'da başladı ve dağıtımcılara göre halihazırda 77.000'den fazla bilet satılarak 2,6 milyon dolarlık satış elde edildi. (Ayrıca Okuyun: MS Kalki 2898: Telangana hükümeti ek gösterimleri onayladı, bilet fiyatlarını artırdı; film meraklıları tepki gösterdi)

Kalki 2898 AD Ön Satış: Prabhas, Amitabh Bachchan ve Deepika Padukone filmi Kuzey Amerika'da şimdiden 77.000'den fazla bilet sattı.
Kalki 2898 AD ön bilet satışları

Filmi Kuzey Amerika'da tüm dillerde dağıtan Prathyangira Sinemaları, X'te (eski adıyla Twitter) şunları yazdı: “Kuzey Amerika'da 77.777'den fazla bilet satıldı. Prabhas gişede fırtına gibi esiyor ve izleyiciler üç gün sonra asi yıldızı iş başında görmek için akın edecekler.”

Artık kriketteki en sevdiğiniz maçı izleyebilirsiniz. Her zaman ve her yerde. Nasıl olduğunu öğrenin

Filmden Prabhas'ın bir posterini daha paylaştılar ve eklediler: “TOP GEAR'da RAMPAGE. Kalki 2898 AD'nin Kuzey Amerika'daki toplam ön satışları 2,6 milyon doları aştı. Prabhas'ın oyunu önümüzdeki birkaç gün içinde çılgınca olacak.”

Kalki'de Kamal Haasan MS 2898

Kalki 2898 AD'nin yayın öncesi etkinliği yakın zamanda Mumbai'de düzenlendi. Rana Daggubati, Kamal Haasan'a 'normal görünümlü' bir Nag'ın böyle bir film yapabileceğine inanıp inanmadığını sorduğunda şöyle yanıt verdi: “Bu tür normal görünümlü insanların olağanüstü şeyler yapmasına alışkınım. İnsanların neler yapabileceğini gördüm. Gurum (Balacander) bir devlet memuruna benziyordu.”

Kamal şunları ekledi: “Her zaman kötü bir insanı oynamak istemiştim. Ama filmde neredeyse kötü bir fikri olan bilge bir adam gibiyim. Filmde hamile kalmak istemedim. (Deepika Padukone'yi işaret ediyor) Farklı görünümler denedik ve sonunda onun için kabul edilebilir bir görünüm bulduk.” Filmde Kamal, düşman Supreme Yaskin'i canlandırıyor.

Kalki Hakkında MS 2898

Nags Kalki 2898 AD'nin başrollerinde Prabhas, Deepika, Amitabh Bachchan, Kamal ve Disha Patani yer alıyor. Distopik bir gelecekte geçen film, temel kaynaklar için mücadele eden ve Kalki avatarını bekleyen Kasi halkının hikayesini anlatıyor. Film 27 Haziran'da sinemalarda.