Kamal Haasan, MS 2898'de Kalki'den Yüce Yaskin'in yaşını anlatıyor ve devam filmiyle ilgili ayrıntıları açıklıyor

Nag Ashwin'in Kalki 2898 AD'si, Yüce Yaskin'in (Kamal Haasan) dünyanın kendi bölgesi olan Kompleks'i kontrol ettiği distopik bir gelecekte geçiyor. Pinkvilla ile konuşan oyuncu, karakteri ve film hakkında bazı ilginç bilgiler paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Amitabh Bachchan'ın Kalki 2898 AD'deki performansı hakkında Kamal Haasan: 'Ona kıdemli mi yoksa acemi mi diyeceğimi bilmiyorum…')

Kamal Haasan, MS 2898 Kalki'de Yüce Yaskin'i canlandırıyor.
“Beni büyüleyen sonraki kısımdı”

Kalki 2898 AD iyi eleştiriler almasına rağmen, çoğu kişi filmde kusur buldu; ilk yarısı ikinci yarıya kıyasla sönüktü ve bu da işleri harekete geçirdi. Görünüşe göre Kamal da filmde kısa süreliğine olmasına rağmen devam filmi için heyecanlı olduğunu açıklarken aynı şeyleri hissetmişti.

Yayına şunları söyledi: “Biri bana gelip Yaskin'in yaşını sorarsa, cesurca şöyle derim: 'Tahmin et, bu senin kararın.' Belki 180 yaşındadır. Kalki 2898 AD'nin ikinci kısmı için sözleşme imzaladım. Kalki 2898 AD'de çok küçük bir rol oynuyorum ama ilgimi çeken bundan sonraki kısım. Bu kısmı yalnızca birkaç günlüğüne çektim. Ama bana bir film yapmam için sözleşme verdiklerinde bana gösterdikleri güven hoşuma gitti.”

Kalki'de MS 2898'de Yüce Yaskin'in yaşı bir sahnede 200 olarak verilmektedir. Borulara bağlı, havaya uçabiliyor ve SUM-80'in (Deepika Padukone) verimli bedeninde olgunlaşan bir serumun arkasındaki kişidir. Filmin sonu, bir sonraki filmde Kamal karakterinin çok daha büyük bir rol oynayacağını gösteriyor.

Kalki Hakkında MS 2898

Kalki 2898 AD, nihai amacı komplekste kendine bir hayat kurmak olan Bhairava (Prabhas) adlı bir ödül avcısının hikayesini anlatıyor. Yollarının Ashwatthama (Amitabh Bachchan) ve SU-M80 (Deepika) ile nasıl kesiştiği hikayenin bir parçası. Filmde Mrunal Thakur, Anna Ben, Vijay Devarakonda, Dulquer Salmaan ve Brahmanandam gibi yıldızların çok sayıda kısa rolü yer alıyor.