Karthi, WWE Gösterisi öncesinde Haydarabad’dan John Cena ile bir fotoğraf paylaştı

John Cena, 17 yıl sonra Hindistan’a ilk ziyaretinde Haydarabad’daydı. Telugu oyuncusu Karthi, WWE süperstarıyla memleketinde tanıştı. John’la bir fotoğraf paylaştı ve onu Hindistan’a davet etti. (Ayrıca Okuyun: John Cena, Chandrayaan 3 gelmeden önce üç renkli bir resim yayınladı, internet ona ‘Jay Sinha’ diyor)

Karthi, Haydarabad’dan John Cena ile bir fotoğraf paylaştı
Karthi, John Cena ile tanışıyor

Karthi, Cuma günü Instagram hesabında Hollywood oyuncusu ve WWE süperstarı John Cena ile bir fotoğraf yayınladı. John beyaz bir tişört ve siyah bir şapka giyerken, Karthi siyah bir tişört ve ona uygun bir WWE forması giyiyordu.

Karthi, başlıkta şunları yazdı: “Sizinle tanışmak büyük bir zevk @johncena. Bu kadar nazik ve sıcak davrandığınız için teşekkür ederim. O birkaç dakika içinde herkesin kendini özel hissetmesini sağlamanız harika. Koşuşturma, sadakat, saygı – Bunların hepsini hissettim (gülümseme emojisi).” Ayrıca bir hashtag ile WWE Spectacle Hyderabad’ı tanıttı ve WWE India ve Sony Sports Network’ü etiketledi.

Hayran yorumları

Her iki süperstarın birçok hayranı yorum bölümüne giderek aynı şakayı paylaştı. Biri şunu yazdı: “Onu göremiyorum kardeşim. Kim yanında?” Bir başkası şu yorumu yaptı: “Karthi neden eli havada duruyor?” Üçüncü bir kullanıcı şunu yazdı: “Karthi neden kimseyle el sıkışmıyor (göz devirme emojisi)” Başka bir yorumda şöyle yazıyordu: “Kardeşim çok güzel görünüyorsun (emojiler) ama neden yalnız duruyorsun.” Bir başkası şunu yazdı: “Gerçekten tek başına duruyorsun güzel şaka.” Hayranlar, John Cena’nın imzalı WWE hareketine atıfta bulundu: “Beni Göremezsin!”

John Cena Hindistan’da

John Cena, geçen ay Tiranga’nın fotoğrafını başlıksız olarak Instagram’da paylaşarak manşetlere çıkmıştı. Gönderisi Chandrayaan-3’ün inişiyle aynı zamana denk geldiğinden, birçok kullanıcı onun Hindistan’ın tarihi başarısını takdir edip etmediğini merak etti. Diğerleri bunun 8 Eylül’de Haydarabad’da gerçekleşecek olan WWE Spectacle şovunun tanıtımını yapıp yapmayacağını tahmin etti. Sonuçta John’un Hindistan’ı son ziyaretinin üzerinden 17 yıl geçti.

John en son Hızlı ve Öfkeli serisinin onuncu filmi olan Fast X’te görüldü. Karthi en son bu yılın başlarında Mani Ratnam’ın tarihi destanı Ponniyin Selvan: II’de görüldü.

toplam:10