Keerthy Suresh, Nani'nin oğlu Arjun'dan ona 'Kitty atta' adını verdiği tatlı sesli mesajlar kaydetti.

01 Ağu 2024 14:16 IST

Keerthy Suresh, yakında çıkacak filmi Raghu Thatha'nın tanıtımları sırasında verdiği bir röportajda Nani ile olan ilişkisinden bahsetti.

Keerthy Suresh yakın zamanda yapılan bir röportajda Nani ve ailesiyle olan ilişkisinden bahsetti. Cinema Vikatan ile konuşurken, Nani'nin sevgiyle Junnu adını verdikleri oğlu Arjun'un ona 'Kitty atta' (Keerthy Teyze) dediğini paylaştı. (Ayrıca Okuyun: Indra, Murari, Gabbar Singh: Sinemalarda gösterime giren eski Telugu filmlerinin listesi ve yayın tarihleri)

Keerthy Suresh'in Nani ve oğlu Arjun ile sevgi dolu bir ilişkisi var.

“Arjun bana tatlı sesli mesajlar gönderdi”

Keerthy, Nani'den bahsetti ve Haydarabad'a her gittiğinde ailesini ziyaret ettiğini söyledi. “Nani ve ben çok yakınız; Sinemaya çok tutkulu ve sette doğaçlama yapıyor. Ne zaman Haydarabad'a gitsem, annesi bana punugulu (atıştırmalık) yediriyor. Babasıyla, eşiyle ve oğluyla da iyi anlaşıyorum. Küçükken benimle hep kız arkadaşıymışım gibi konuşurdu.”

Daha sonra telefonunda genç Arjun'un kendisine doğum günü dilekleriyle gönderdiği sesli mesajları çalmak istedi. “Artık biraz daha yaşlı ama küçükken bana doğum günü dileklerini içeren tatlı sesli mesajlar gönderirdi. Bana Kitty Atta dedi. 'Seni özledim' ve 'görüşürüz' kelimelerini telaffuz edemedi, bu yüzden 'moosi' ve 'sooyi' dedi. Onu kaydettim ve moralim bozulduğunda hâlâ dinliyorum; Beni neşelendiriyorlar.”

Keerthy ve Nani, 2017 yılında Trinadha Rao Nakkina'nın yönettiği Nenu Local'de birlikte çalıştılar ve o zamandan beri arkadaşlar. Ayrıca 2023'te Srikanth Odela'nın yönettiği Dasara'da birlikte çalıştılar.

Yaklaşan çalışmalar

Keerthy yakında Hintçe çıkışını Tamil filmi Theri'nin Hintçe yeniden yapımı olan Baby John ile yapacak. Varun Dhawan filmde başrolü oynuyor. Ayrıca Tamil filmlerinde Raghu Thatha, Revolver Rani ve Kannivedi'de rol alıyor. En son Nag Ashwin'in Kalki 2898 AD adlı eserinde AI droidi Bujji'yi seslendirmişti.

Nani yakında Vivek Athreya'nın Saripodhaa Sanivaaram'ında görülecek. Bu, Ante Sundaraniki'den sonra yönetmenle birlikte çalıştığı ikinci filmi. Ayrıca Srikanth ile tekrar çalışacak. En son 2023 yapımı Hi Nanna filminde görüldü.