Khushbu, makyajda zerdeçal kullanmak zorunda kaldığı zamanı hatırlıyor

En son 2022 yapımı Aadavallu Meeku Johaarlu Vakula’da Rashmika Mandanna’nın annesi olarak rol alan Khushbu Sundar, başrollerini Gopichand, Dimple Hayathi ve Jagapathi Babu’nun paylaştığı bir sonraki Telugu filmi Rama Banam’ı dört gözle bekliyor. Aktör-politikacı, henüz Chiranjeevi ve Nandamuri Balakrishna gibi isimlerle çalışma fırsatı bulamadığı için Telugu’da daha fazla role açık olduğunu da belirtti. (Ayrıca okuyun: Khushbu Sundar, 8 yaşındaki babanın cinsel istismarına ilişkin: ‘Ben utanmıyorum, fail bunu yapmak zorunda…’)

Khushbu Sundar bundan sonra Telugu filmi Rama Banam’da rol alacak.

Khushbu, Hintçe ve Tamil film endüstrisinde çalışırken, aktris, bu kadar çok Telugu filmi yapmamasının nedeninin, endüstrinin Chennai’den Haydarabad’a kayması olduğunu paylaştı. Ailesinden Mumbai’den Chennai’ye taşınmasını istemişti, bu yüzden tekrar Haydarabad’a taşınmaları için onları rahatsız etmek istemedi. Khushbu, oyunculuğa çocukken The Burning Train (1980) filmiyle başladı. Naseeb, Laawaris, Kaalia, Dard Ka Rishta, Bemisal ve Meri Jung gibi bir dizi Hintçe filmde rol aldı. Venkatesh Daggubati’nin ilk filmi olan Telugu filmi Kaliyuga Pandavulu (1986) ile güney sinemasına girdi.

Cinema Express ile yaptığı röportajda Khushbu, 1980’lerde film yapmaya başladığından beri zamanın nasıl değiştiğini anlattı. Sette nasıl doğaçlama yapmak zorunda kaldıklarını paylaşarak, “Karanlık odalarda mumlarla barışmak, banyoda kostüm değiştirmek, zerdeçal tozuyla yüz değiştirmek zorunda kaldığımız zamanlar oldu. Bu hack, özellikle tapınak sahneleri çekmemiz gerektiğinde işe yaradı. Bugün grafikleri var, elimizde orijinal hileler vardı.”

Devam etti, “Kesinlikle Telugu’da daha fazla rol oynamak istiyorum. Ama yaptığım iş konusunda da çok seçiciyimdir. Rol 10 dakika da olsa önemli değil, o kısmın anlamlı olmasını istiyorum. Benim de Chiranjeevi veya Balakrishna ile çalışma fırsatım hiç olmadı. Doğru senaryo gelirse, orada olacağım.”

Rama Banam’da oyuncunun karakteri, aileyi her şeyin üstüne koyan Bhuvaneshwari adında bir girişimcidir. Karakteri gerçek hayattaki haline oldukça yakın olarak adlandırdı. Oyuncu ayrıca, Sriwass’ın yönettiği Rama Banam’ın aile değerlerini destekleyen mesaj odaklı bir film olduğunu da paylaştı.

ot: 10