Kota Srinivasa Rao Ölüm Söylentilerini Yıktı ve Video Paylaştı

Yakın zamanda Kannada aksiyon-gerilim filmi Kabzaa’da rol alan deneyimli aktör Kota Srinivasa Rao, Salı günü ani ölümüyle ilgili söylentilere gülerek bir Haber yayınladı. Rao’nun ölümüyle ilgili raporlar Salı sabahı sosyal medyada dolaşmaya başladı ve o, kesinlikle iyi olduğunu söylemek için bir Haber yayınlamak zorunda kaldı.

Kota Srinivasa Rao bir mesaj paylaşmak için bir Haber paylaştı.

Videoda, bu tür doğrulanmamış haberler yayan insanları kimsenin hayatıyla kumar oynamamaya çağırdı. “Herkese Namaste. Her şeyden önce, tüm izleyicilere en içten dileklerimle Ugadi. Bu Haberda konuşmamın nedeni kesinlikle iyi olduğumu açıkça belirtmek. Bazı insanların sosyal medyada öldüğüme dair paylaşımlar yaptığını öğrendim. Bu haberden tamamen habersizdim ve yarınki Ugadi kutlamalarına hazırlanıyordum ki sabah 7.30 gibi erken saatlerde telefonlar almaya başladım” dedi.

Rao, polis memurlarının onun öldüğünü duyunca yardım teklif etmek için evine geldiklerini de sözlerine ekledi. “Daha da şaşırtıcı olan, polis memurlarının bir minibüsle gelmesiydi. Yaklaşık on kişi vardı. Üst düzey bir oyuncu olduğum ve insanların gelip saygılarını sunacakları için her türlü desteği ve güvenceyi vermeye geldik dediler. Bu tür rahatsız edici söylentileri araştırmaları konusunda ısrar ettim. Bu Haber aracılığıyla insanları bu tür söylentilere kanmamaya çağırıyorum. İnsanlar kimsenin hayatıyla kumar oynamamalı.”

Kota Srinivasa Rao, Telugu sinemasının en iyi oyuncularından biridir. İlk oyunculuğunu 1978 Telugu filmi Pranam Khareedu ile yaptı. 2015 yılında Padma Shri ile ödüllendirildi. Birden çok dilde 500’den fazla filmde rol aldı. Hem olumsuz hem de güçlü karakter rollerini oynamasıyla popülerdir. Rao, 2005 yılında Ram Gopal Varmas Sarkar ile Hintçe çıkışını yaptı. Silver Mani adlı bir karakteri canlandırdı. Ayrıca bir düzineden fazla Tamil filminde ve birkaç Malayalam ve Kannada filminde rol almıştı.

ot: 10